Kahve Dünyası yaza "Portakal Parçalı Bitter Dondurma" ile merhaba diyor

Her aya özel dondurma çeşitleriyle hayata ayrı bir lezzet katan Kahve Dünyası, haziran ayını Portakal Parçalı Bitter Dondurma ile ferahlatıyor.

Kahve Dünyası yaza "Portakal Parçalı Bitter Dondurma" ile merhaba diyor
02 Haziran 2022 - 10:54

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, her aya özel olarak hazırladığı “Ayın dondurması” konseptiyle dondurma severleri özel lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor.

Yazı Portakal Parçalı Bitter Dondurma ile karşılayan Kahve Dünyası, portakal parçacıklarının eşsiz bitter çikolata tadıyla bir araya geldiği bu özel lezzeti tatmak için herkesi haziran ayı boyunca Türkiye’nin dört bir yanındaki Kahve Dünyası noktalarına davet ediyor.

Her aya özel dondurma çeşitleriyle hayata ayrı bir lezzet katan Kahve Dünyası, haziran ayını Portakal Parçalı Bitter Dondurma ile ferahlatıyor. Portakalın bitter çikolatayla eşsiz uyumunu damaklara taşıyan Portakal Parçalı Bitter Dondurma, haziran ayı boyunca Kahve Dünyası mağazalarında dondurma severleri bekliyor.
 

Lezzetinin sırrı doğal ve taze içeriklerinde saklı

Kahve Dünyası şeflerinin özel reçetesinin yanı sıra Jersey inek sütü, süt kreması, salep, portakal şekerlemeleri ve bitter çikolatayla hayat bulan Portakal Parçalı Bitter Dondurma, tamamen özenle hazırlanıyor. Diğer tüm Kahve Dünyası dondurmaları gibi hiçbir yapay katkı maddesi, koruyucu ve boya içermeyen Portakal Parçalı Bitter Dondurma, paketli ve kiloluk olarak da satışa sunuluyor. Kahve Dünyası’nın özel paketleme çözümüyle dondurma keyfi yaz/kış fark etmeksizin devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İZKİTAP Fest kitapseverleri ağırlamaya devam ediyor
İZKİTAP Fest kitapseverleri ağırlamaya devam ediyor
Başkan Çelik: "Bergama Belediyesi'nin Borcu, Belediye Şirketleri Hariç 473 Milyon TL"
Başkan Çelik: "Bergama Belediyesi'nin Borcu, Belediye Şirketleri...