Jolly Joker'le Mart Ayı Dopdolu Geçecek

JOLLY JOKER’LE MART AYI DOPDOLU GEÇECEK!

Jolly Joker'le Mart Ayı Dopdolu Geçecek
02 Mart 2020 - 13:26

Türkiye'nin farklı noktalarındaki şubeleri ile canlı müzik deneyimini doyasıya yaşatan Jolly Joker, Mart ayı için çok güzel bir etkinlik programı hazırladı. Ay boyunca 51 konser ile müziği ve eğlenceyi herkes için erişebilir kılan Jolly Joker, sevilen sanatçıların performanslarıyla hayranlarına müzik dolu bir ay yaşatacak.

İstanbul, baharı Jolly Joker’le karşılıyor!

Jolly Joker, Kartal ve Vadistanbul şubelerinde yine birbirinden güzel müzik deneyimleri yaşatmaya devam ediyor. Müzikseverler için dolu dolu bir program hazırlayan Jolly Joker Vadistanbul, bu ay 8 konsere ev sahipliği yapacak. 6 Mart’ta Serkan Kaya’nın konseriyle başlayacak olan etkinlikler, 11 Mart’ta Yaşar, 13 Mart’ta cover’ları ile son günlerin gözdesi Zeynep Bastık, 14 Mart’ta Berkay, 18 Mart’ta 90’lar Kafası Live: Ümit Sayın, Sibel Alaş, Jale, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, 20 Mart’ta Hakan Altun, 25 Mart’ta Yıldız Tilbe, 27 Mart’ta ise Koray Avcı ile devam ederken, 28 Mart’ta Tan Taşçı mart ayının son performansını sergileyecek.

Güvenli ve konforlu bir ortamda sevilen sanatçıları dinleme imkanı sunan Jolly Joker Kartal, 6 Mart’ta sahnesinde Hayko Cepkin’i ağırlayacak. 7 Mart’ta Oğuzhan Koç konseriyle devam eden Jolly Joker Kartal’da sırasıyla 11 Mart’ta Hakan Altın, 13 Mart’ta Gökhan Türkmen, 14 Mart’ta Zeynep Bastık ve 20 Mart’ta şarkılara farklı bir yorum getiren Cem Adrian sahne alacak.

Jolly Joker Ankara eğlendirmeye devam ediyor!

Sevilen sanatçıların sahne performanslarının en konforlu şekilde izlenebileceği Jolly Joker, Ankaralı müzikseverler için bomba gibi bir program hazırladı. 4 Mart’ta sevilen şarkılarıyla Yaşar, 6 Mart’ta Cem Adrian, 7 Mart’ta Levent Yüksel, 14 Mart’ta No 1, 18 Mart’ta Zeynep Bastık, 21 Mart’ta Büyük Ev Ablukada sahne alırken 27 Mart’ta Fatih Ürek Ankaralılara eğlence dolu dakikalar yaşatacak.

Jolly Joker Antalya’da eğlenceye ara yok!

Tazelenen enerjisi ile Antalya’nın en sevilen eğlence mekanı olan Jolly Joker, Mart ayında yine dopdolu bir program sunuyor. 6 Mart’ta Murda, 7 Mart’ta Cem Adrian, 13 Mart’ta Serkan Kaya, 14 Mart’ta 90’lar Kafası ile Nihat Sırdar, 20 Mart’ta sevilen şarkılarıyla Haluk Levent, 21 Mart’ta Yüzyüzeyken Konuşuruz ve 28 Mart’ta pop müziğin güçlü ismi Berkay’a ev sahipliği yapacak mekan, Antalya’da eğlenceye yön veriyor.

Jolly Joker Bursa Mart ayına hızlı bir giriş yapıyor!

Jolly Joker Bursa’da eğlence hayatını şekillendirmeye devam ediyor. 6 Mart’ta Yaşar’a ev sahipliği yapacak olan mekan, 7 Mart’ta Serkan Kaya, 8 Mart’ta Murda, 11 Mart’ta Yıldız Tilbe, 13 Mart’ta Şebnem Ferah, 14 Mart’ta Tan Taşçı, 20 Mart’ta Levent Yüksel, 25 Mart’ta Haluk Levent, 27 Mart’ta Rubato ve 28 Mart’ta Hakan Altun konserleri ile eğlence severleri heyecanlandırıyor.

Jolly Joker Adana’da eğlence hep doruklarda!

Üstün teknik donanımıyla konser deneyimini en iyi şekilde yaşatan Jolly Joker Adana, şehrin odak noktası olmaya devam ediyor. Jolly Joker Adana, 6 Mart’ta sevilen sanatçı Hakan Altun ile sahneyi eğlenceye açıyor. Jolly Joker sahnesi, 7 Mart’ta Gülşen’i, 13 Mart’ta Ümit Yaşar ve Gülden ikilisini, 14 Mart’ta Kıraç’ı, 20 Mart’ta Yaşar’ı, 25 Mart’ta Levent Yüksel’i, 27 Mart’ta Berkay’ı ve 28 Mart’ta Gökhan Türkmen’i ağırlıyor.

Türkiye’nin en güçlü sesleri Jolly Joker Mersin’de!

Mersinlilerin uğrak noktalarından biri haline gelen Jolly Joker, Mersinlileri eğlendirmeye devam ediyor. Hareketli performansıyla Gülşen, 6 Mart’ta aya merhaba derken, 7 Mart’ta Hakan Altun, 13 Mart’ta Cem Adrian, 20 Mart’ta Levent Yüksel performanslarıyla Mersinlilerle buluşuyor. 28 Mart’ta ise Yıldız Tilbe, unutulmaz şarkılarıyla ayın son etkinliğine imza atacak.

Tüm Jolly Joker konser biletleri, Biletix ve Jolly Joker gişesinden satın alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir Meclisi'nde Oy Birliğiyle Kabul Edildi: İzmir Gazze ile kardeş kent olacak!
Büyükşehir Meclisi’nde Oy Birliğiyle Kabul Edildi: İzmir Gazze...
Başkan Tugay: Yasalara Uymak Zorundayız!
Başkan Tugay: Yasalara Uymak Zorundayız!