Gülse Birsel'in imza gününe yoğun ilgi

Ünlü yazar, senarist ve oyuncu Gülse Birsel, yeni kitabı "Beni Gözünüzde Büyütmeyin" ile ilk kez D&R'ın konuğu oldu. 1 Haziran Cumartesi günü D&R İstinyePark'ta gerçekleşen imza gününde Birsel, okurları ve sevenleriyle bir araya geldi. Etkinliğe yoğun ilgi gösteren hayranları, yazar için uzun kuyruklar oluşturdu.

Gülse Birsel'in imza gününe yoğun ilgi
03 Haziran 2024 - 23:26

Gülse Birsel, Yeni Kitabı "Beni Gözünüzde Büyütmeyin" ile D&R İstinyePark'ta Hayranlarıyla Buluştu!

Ünlü yazar, senarist ve oyuncu Gülse Birsel, yeni kitabı “Beni Gözünüzde Büyütmeyin” ile ilk kez D&R’ın konuğu oldu. D&R İstinyePark’ta okurlarıyla buluşan Birsel, uzun kuyruklar oluşturan hayranları için altı saat boyunca kitap imzaladı.

“Avrupa Yakası”, “Yalan Dünya”, “Jet Sosyete” ve “Aile Arasında” gibi ses getiren dizi ve sinema filmlerinin başrolünü ve senaristliğini üstlenen Gülse Birsel, yeni kitabı “Beni Gözünüzde Büyütmeyin”in imza gününde okurları ve sevenleriyle bir araya geldi.

1 Haziran Cumartesi günü D&R İstinyePark’ta gerçekleştirilen ve Gülse Birsel hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği imza gününde uzun kuyruklar oluştu. Bazı okurların, Birsel’in daha önceki kitaplarını hatta “Avrupa Yakası” DVD ve VCD’lerini dahi yanlarında getirdiği ve imza aldığı görüldü. En dikkat çekici olansa bir hayranının Birsel’e kara kalem portresini hediye etmesiydi.


“4-5 saatlik stand-up gösterisi yaptırabilecek bir kitap”

“Beni Gözünüzde Büyütmeyin”in yedinci kitabı olduğunu ifade eden Gülse Birsel, “Bu kitap öncekilerden biraz farklı. Daha önceki kitaplarım kısmen ya da tamamen gazete yazılarımdan oluşuyordu. Bu kitap ise sıfırdan kaleme alınmış yazılardan oluşuyor. Tamamen mizah ağırlıklı, eğlenceli yazılar. Sahneye uyarlasam 4-5 saatlik bir stand-up gösterisi yaptırabilecek bir içerik var” diye konuştu. Birsel, başta kitap olmak üzere dizi ve film çalışmalarının devamının geleceğini de müjdeledi.

Yazar hakkında: Oyuncu, sunucu, senarist, komedyen, gazeteci ve yazar Gülse Birsel’in, “Beni Gözünüzde Büyütmeyin” adlı son kitabından önce kaleme aldığı 6 kitap bulunuyor. Atv'de yayımlanan g.a.g. adlı programın metinlerinden oluşan ilk kitap “Gayet Ciddiyim” 2003 yılında yayınlandı. 2004'te ikinci kitabı “Hâlâ Ciddiyim” ve Ağustos 2005'te üçüncü kitabı “Yolculuk Nereye Hemşerim?” piyasaya çıktı. Birsel'in dördüncü kitabı “Velev ki Ciddiyim!” ise Aralık 2009'da, beşinci kitabı “Yazlık” ise Haziran 2011'de yayımlandı. “Memleketi Ben Kurtaracağım!” adlı altıncı kitabı ise 2015'te raflardaki yerini aldı.

Kitap hakkında: Birsel’in “Bu kitap belki de sizin kaybettiğinizi düşündüğünüz, kanepe minderinin arasına kaymış neşenizdir” diyerek tanımladığı “Beni Gözünüzde Büyütmeyin”, okuyuculara hayatın zorluklarına rağmen gülmek için daima bir sebep olduğunu hatırlatmayı amaçlıyor. Yazarın mizah dolu kalemiyle küresel ısınma, ekonomik sorunlar ve gelecek kaygısı gibi sıkıntıları konu alırken hayatın güzelliklerini ve yaşamın değerini de ön plana çıkarıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...