24. Komili Zeytin Hasadı kültür rotasının izinde gerçekleştirildi
25 Kasım 2021 - 10:39
1878 yılından beri süre gelen uzmanlığıyla zeytinyağını eşsiz tadı, kokusu ve kalitesiyle tüketici ile buluşturan Komili’nin bu yıl 24. kez düzenlediği zeytin hasadı, 20-21 Kasım tarihlerinde Ayvalık’ta gerçekleştirildi.
1 /
19
![](https://www.mahalligundem.com/images/galeri/2021/11/1637826095_1_24._komili_zeytin_hasat_alani_-1.jpg)
Komili Zeytin Hasadı bu yıl diğer senelerden farklı olarak doğanın insanlığa sunmuş olduğu mucize değerdeki zeytinyağının Anadolu’ya olan aidiyetinden ve yarattığı kültürden hareketle kültür rotası konseptiyle düzenlendi.