Ege Perla, müzik dünyasının en sevilen isimlerini İzmirliler ile buluşturuyor

ARALIK AYI KONSERLERİ İLE KESİNTİSİZ EĞLENCE YENİ YIL’DA EGE PERLA’DA!..

Ege Perla, müzik dünyasının en sevilen isimlerini İzmirliler ile buluşturuyor
30 Kasım 2018 - 11:44

Yeni yılı “Sihirli Kış” konseptiyle karşılayan Ege Perla, müzik dünyasının en sevilen isimlerini İzmirliler ile buluşturuyor. Türkçe rap müziğin önemli isimlerinden Sansar Salvo, alternatif müziğin sevilen gruplarından Son Feci Bisiklet, sesi ve müziğiyle dinleyenleri büyüleyen Nilipek., romantik şarkıları ve kendilerine özgü tarzlarıyla kalpleri fetheden Pinhani ile misafirler müzik ve eğlenceye Ege Perla’da doyacak.

Her yaştan misafirin eğlenceyi doya doya yaşadığı, İzmir’in en gözde alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Ege Perla, yılbaşı ruhunu renkli konserlerle karşılamaya hazırlanıyor.

Aralık ayı konserlerinin açılışı 7 Aralık Cuma günü, küçük yaşlardan itibaren hip hop kültürüyle yakından ilgilenen, şarkı sözleri ve besteleriyle rap müziği denilince akla ilk gelen isimlerden Sansar Salvo ile olacak.

Müzik tarzları ve farklı şarkı sözleriyle dikkatleri üzerine çeken, yeni nesil alternatif müziğin temsilcilerinden Son Feci Bisiklet, Bu Kız, Modern Zamanlar, Pazar ve Ertesi, Galiba Sevmiyorlar gibi en sevilen şarkılarını 15 Aralık Cumartesi günü Ege Perla’da müzik severlerle buluşturacak.

Müzik hayatına SoundCloud hesabına yüklediği kayıtlarla başlayan Nilipek., huzur veren büyülü sesiyle 22 Aralık Cumartesi günü İzmirlilere eşsiz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Alternatif rock türünde yaptıkları müzikleriyle kendilerine büyük bir dinleyici kitlesi edinen Pinhani, dillerden düşmeyen Ne Güzel Güldün, Hele Bi Gel, Dön Bak Dünyaya şarkıları ve çok daha fazlasıyla 29 Aralık Cumartesi günü hayranlarıyla Ege Perla’da buluşacak.

Yeni yılın sihirli ruhunu Ege Perla’da yaşamak için müzik, dans ve eğlence dolu konserleri kaçırmayın!

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde "Yapay Zeka ve Akıllı Şehirler Müdürlüğü" Kuruldu!
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde "Yapay Zeka ve Akıllı Şehirler...
İtfaiyecilik mesleğine adım adım: Zorlu eğitimlerle göreve hazırlanıyorlar!
İtfaiyecilik mesleğine adım adım: Zorlu eğitimlerle göreve...