Çocuklar temiz bir dünya için podyumdaydı

Liv Hospital Vadistanbul ülkemizin ve dünyanın doğal kaynaklarını, gelecek nesillerin ihtiyaçlarını korumaya dikkat çekmek amacıyla geniş çaplı bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.

Çocuklar temiz bir dünya için podyumdaydı
05 Haziran 2021 - 23:04

ÇOCUKLAR İÇİN GÜÇLER BİRLEŞTİ 
Liv Hospital Vadistanbul ülkemizin ve dünyanın doğal kaynaklarını, gelecek nesillerin ihtiyaçlarını korumaya dikkat çekmek amacıyla geniş çaplı bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.  “Çocuklar dünyanın koruyucu süper kahramanları” başlıklı sosyal sorumluluk projesinde çevre kirliliğine dikkat çekmek için birçok iş insanı, sanatçı, sivil toplum kuruluş yöneticisi, cemiyet hayatının önde gelen ismi ve çocuklar gönüllü olarak yer aldı. Proje kapsamında 17 maddelik sürdürülebilir kalkınma amaçlarının yazılı olduğu pankartlarla çekilmiş fotoğraflar sergilendi.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz’un değerli destekleriyle katkıda bulunduğu projeye cemiyet, sanat ve iş dünyasından pek çok ismi ağırladı. 4 Haziran’da Liv Hospital Vaditanbul’da gerçekleştirilen sergide ayrıca çevre kirliliğine dikkat çekmek isteyen çocuklar çevre konseptli mini bir defile yaptı.

Çevre kirliliğine dikkat çeken proje
Liv Hospital, Push for Afrika ve Parıltı Derneği işbirliği ile gerçekleşen ‘Çocuklar dünyanın koruyucu süper kahramanları’ sosyal sorumluluk projesi dünyanın tükenebilir kaynaklarına ve kaynakları gelecek nesillere aktarmanın önemine dikkat çekti. Liv Hospital Vaditanbul’da yapılan serginin açılışına projeye destek veren birçok iş insanı, sanatçı, sivil toplum kuruluş yöneticisi, cemiyet hayatının önde gelen ismi ve katıldı. 

Çocuklar temiz bir dünya için podyumdaydı
Etkinlik, Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti’nin açılış konuşmasıyla başladı. Açılış ve teşekkür konuşmalarının ardından çocukların defilesi gerçekleşti. Cemiyet hayatından isimlerin çocuklarının da aralarında bulunduğu defilede çocuklar giydikleri kıyafetlerle çevre kirliliğine ve dikkat çekti. Defilenin oldukça ilgi gördüğü etkinlikte çocuklar yaratıcılıklarıyla büyük beğeni topladı. Proje kapsamında çekilmiş fotoğraflarla hazırlanan sergi Liv Hospital Vadistanbul’da ziyaretçilerle buluşmaya devam edecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Cemil Tugay ve İzmir'in ilçe belediye başkanları Anıtkabir'i ziyaret etti
Başkan Cemil Tugay ve İzmir'in ilçe belediye başkanları...
GEMİSANDER'den "uyuşturucu" iddiasına yanıt: "Hukuki süreç başlatılacak!"
GEMİSANDER'den "uyuşturucu" iddiasına yanıt: "Hukuki süreç...