Bulgar sanatçı Djnea, Bodrum'a ilan-ı aşk etti

Bulgar şarkıcı Djena ''Azka Yaz Konserleri'' kapsamında önceki gün Bodrum Azka Otel'de sahne aldı...

Bulgar sanatçı Djnea, Bodrum'a ilan-ı aşk etti
20 Haziran 2018 - 09:47

Bulgar şarkıcı Djena ''Azka Yaz Konserleri'' kapsamında önceki gün Bodrum Azka Otel'de sahne aldı. Sahne öncesinde muhabirlerin sorularını yanıtlayan Djena " Türkiye'de bulunduğum için çok mutluyum.Bu akşam güzel bir gece olacak. Bodrum'un ayrı bir atmosferi var. Gün boyunca tarihi yerleri gezdim. Sahildeki hediyelik eşya satan dükkanlardan arkadaşlarım için bir kaç şey aldım. Burası büyüleyici bir yer. Eğer Bodrum bir erkek olsaydı bugün ona körkütük aşık olurdum." dedi.

En beğendiği Türk sanatçılardan birinin Hakan Altun olduğunu dile getiren Djena, basın mensuplarına otel içindeki dekoratif telefon kulübesi önünde fotoğraf vererek bir anlamda Hakan Altun'a mesaj gönderdi.

Röportajın ardından sahneye yönelen Djena sevilen şarkılarını Azka Otel misafirleri için seslendirdi. Sahnede yalnızca iki şarkı söyleyebilen güzel sanatçı, daha sonra sahneden inerek kendisini dinlemeye gelenlerle kucaklaştı.Neşeli ve esprili tavırları ile sempati toplayan Djena, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen kimseyi kırmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Orman Yangınlarına Karşı Gönüllü Ordusu Yetiştiriyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Orman Yangınlarına Karşı...
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Konak'taki Elektrik Kaçağı Faciasına İlişkin Açıklama:
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Konak'taki Elektrik Kaçağı...