Bayram, Bursa'dan dereceyle döndü
Yerli ve yabancı binin üzerinde sporcunun mücadele ettiği Uludağ Premium Ultra Trail’den, Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı maratoncusu Ahmet Bayram dereceyle döndü.
![Bayram, Bursa'dan dereceyle döndü](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/07/bayram-bursa-dan-dereceyle-dondu.jpg)
05 Temmuz 2021 - 11:55
Yerli ve yabancı binin üzerinde sporcunun mücadele ettiği Uludağ Premium Ultra Trail’den, Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı maratoncusu Ahmet Bayram dereceyle döndü. 30 kilometrelik etapta yarışan Bayram, genel klasmanda 5. olurken, yaş gurubunda da 2. oldu.
Uludağ'ın zirvesinde bu yıl 3.sü düzenlenen 'Uludağ Premium Ultra Trail’de sporcular, 66, 30, 16 ve 6 kilometrelik etaplarda yarıştı. Bin 500’e yakın sporcunun katıldığı yarışta, Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcusu Ahmet Bayram da yarıştı. 30 kilometrelik etapta yarışan sporcu, bu yarıştan da Manisa’da dereceyle döndü. Nefes kesen mücadele de Bayram, genel klasmanda 5., 40-49 yaş gurubunda da 2. olmayı başardı. Zorlu parkurdan Manisa’ya dereceyle döndüğü için mutluluğunu dile getiren Ahmet Bayram, kendisine sağlanan desteklerden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü’ne teşekkür etti.
Uludağ'ın zirvesinde bu yıl 3.sü düzenlenen 'Uludağ Premium Ultra Trail’de sporcular, 66, 30, 16 ve 6 kilometrelik etaplarda yarıştı. Bin 500’e yakın sporcunun katıldığı yarışta, Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcusu Ahmet Bayram da yarıştı. 30 kilometrelik etapta yarışan sporcu, bu yarıştan da Manisa’da dereceyle döndü. Nefes kesen mücadele de Bayram, genel klasmanda 5., 40-49 yaş gurubunda da 2. olmayı başardı. Zorlu parkurdan Manisa’ya dereceyle döndüğü için mutluluğunu dile getiren Ahmet Bayram, kendisine sağlanan desteklerden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü’ne teşekkür etti.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai