Bayraklı'da ücretsiz spor kursları için kayıtlar başladı

Bayraklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’ne bağlı uzman eğiticiler tarafından verilecek olan aerobik, pilates, zumba, jimnastik, bale ve yoga eğitimlerinde, 7’den 70’e tüm sporseverler bir araya gelecek...

Bayraklı'da ücretsiz spor kursları için kayıtlar başladı
14 Ekim 2022 - 22:00

Bayraklı’dan spora davet!

İZMİR - Bayraklı Belediyesi tarafından baştan sona yenilenerek halkın hizmetine sunulan Mansuroğlu Mahallesi’ndeki kültür merkezi, yeni dönemde de kültürel ve sportif faaliyetlerin adresi olacak! Spor İşleri Müdürlüğü tarafından 6 branşta verilecek eğitimlerde yüzlerce sporsever bir araya gelecek. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Tüm halkımızı ücretsiz kurslarımıza bekliyoruz” dedi.
 

6 BRANŞTA SPOR KURSU

Her yıl binlerce kişiye ücretsiz spor kursu veren Bayraklı Belediyesi, Mansuroğlu Mahallesi’nde baştan sona yenilediği komplekste, yetişkinlere yönelik spor kurslarını yeniden başlatacak. Spor İşleri Müdürlüğü’ne bağlı uzman eğiticiler tarafından verilecek olan aerobik, pilates, zumba, jimnastik, bale ve yoga eğitimlerinde, 7’den 70’e tüm sporseverler bir araya gelecek. Ücretsiz kurslar için kayıt dönemi başlarken, detaylı bilgi 371 23 00 numaralı telefondan alınabilecek. 
 

HERKES İÇİN SPOR 

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Her yıl farklı branşlarda sürdürdüğümüz spor kurslarımız, bu dönem de artarak devam edecek. Vatandaşlarımıza sağlıklı yaşamın kapılarını aralayacak olan ücretsiz kurslarımıza tüm Bayraklılıları davet ediyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Tugay: "Aliağa'da kontrolsüz gemi sökümüne izin verilemez"
Başkan Tugay: “Aliağa'da kontrolsüz gemi sökümüne izin...
İran, tuzağa mı çekilmek isteniyor?
İran, tuzağa mı çekilmek isteniyor?