Baydöner'de iskender keyfi kışın sufleyle taçlanıyor

Benzersiz iskender lezzetiyle damak tadına düşkün herkesin ilk adresi olan Baydöner’de yemek keyfi tatlı kapanışlarla taçlanıyor.

Baydöner'de iskender keyfi kışın sufleyle taçlanıyor
09 Kasım 2022 - 11:12
Kış mevsiminin yaklaşmasıyla beraber tatlı tercihleri de değişiyor. Kış tatlıları dendiğinde akla özellikle sıcacık lezzetiyle sufle geliyor. Damak tadına düşkün herkesin buluşma noktası olan Baydöner, bu kış tadına doyum olmaz iskenderinin yanı sıra suflesiyle de lezzet tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Baydöner tatlı alternatiflerinin en yenisi sufle, çikolata severlere lezzet şöleni sunuyor. Soğuk kış günlerinde sıcak sıcak kaşıklayarak yiyebileceğiniz sufle; yedikçe yedirtiyor, bereketli sofralara tat katıyor.
 
Benzersiz iskender lezzetiyle damak tadına düşkün herkesin ilk adresi olan Baydöner’de yemek keyfi tatlı kapanışlarla taçlanıyor. Baydöner, mevcut tatlıları künefe ve fırın sütlacın yanında, kış aylarının klasik tatlısı sufle ile unutulmaz tatlara kapı aralıyor.
 
Ekim ayıyla birlikte tüm Baydöner restoranlarında müşterilerle buluşan sufle, doyumsuz iskender şölenini tamamlamanın en tatlı yolunu sunuyor.
 
Apaz Group CMO’su Semih Dadaş, Baydöner’in ürün geliştirme sürecine değinirken, “Ürün geliştirme stratejimizin odağında inovasyon, trendler ve müşteri beklentileri yer alıyor. Misafirlerimizin lezzetlerimize karşı olan bakış açısını, ürünlerimizde aradıkları özellikleri ve değişen tercihlerini sürekli olarak onlarla görüşerek anlamaya çalışıyor ve bu şekilde ürün geliştirme yönünde adımlar atıyoruz. Tatlı alternatiflerimizin en yenisi olan sufleyi de müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde anladıktan sonra geliştirdik. Yeni lezzetimizle müdavimlerimizin İskender keyfini taçlandırmak istiyoruz” dedi.
 
Üzerindeki çıtır tabakası ile Baydöner’in eşsiz lezzetleri arasında giren suflenin yanı sıra, tam kıvamında enfes fırın sütlaç ve usta ellerce günlük hazırlanan künefe de Baydöner müşterilerini bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Tugay: "Aliağa'da kontrolsüz gemi sökümüne izin verilemez"
Başkan Tugay: “Aliağa'da kontrolsüz gemi sökümüne izin...
İran, tuzağa mı çekilmek isteniyor?
İran, tuzağa mı çekilmek isteniyor?