Başkan Soyer Osmaniye'de depremzedelerle buluştu
Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinin birinci yıldönümünde Osmaniye'ye giden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Osmaniye Şehir Mezarlığı'nı ziyaret etti ve konteyner kentte depremzedelerle bir araya geldi.
![Başkan Soyer Osmaniye'de depremzedelerle buluştu](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/02/baskan-soyer-osmaniye-de-depremzedelerle-bulustu.jpg)
07 Şubat 2024 - 00:49
Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinin birinci yıldönümünde Osmaniye'ye giden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Osmaniye Şehir Mezarlığı'nı ziyaret etti ve konteyner kentte depremzedelerle bir araya geldi. Soyer depremin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi çadırlarında kalan depremzede Aygül Tosun'u da yeni evinde ziyaret etti.
Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinin birinci yıldönümünde afet bölgesine giden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Osmaniye'de depremzedelerle buluşmaya devam ediyor. Sabah 04.17'de Osmaniye'de yapılan anma töreni sonrası depremde hayatını kaybeden yurttaşların defnedildiği Osmaniye Şehir Mezarlığı'nı ziyaret eden Başkan Tunç Soyer, kabirlere karanfil bıraktı ve depremde yakınlarını kaybeden ailelere başsağlığı diledi.
Konteyner kenti ziyaret etti
Başkan Tunç Soyer, depremin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kurduğu konteyner kenti de ziyaret etti. Burada yaşayan depremzede Şehriban Tunç, Başkan Soyer’e destekleri için teşekkür etti.
Depremzede Aygül Tosun'a ev ziyareti
Başkan Soyer, Osmaniye programı kapsamında deprem sonrası İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu çadırda bir süre kaldıktan sonra yeni bir eve taşınan Aygül Tosun, oğlu Berkay Tosun’u ziyaret etti. Aygül Tosun depremin ilk gününden bu yana yanlarında olan Başkan Soyer ve ekibine teşekkür etti.
Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinin birinci yıldönümünde afet bölgesine giden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Osmaniye'de depremzedelerle buluşmaya devam ediyor. Sabah 04.17'de Osmaniye'de yapılan anma töreni sonrası depremde hayatını kaybeden yurttaşların defnedildiği Osmaniye Şehir Mezarlığı'nı ziyaret eden Başkan Tunç Soyer, kabirlere karanfil bıraktı ve depremde yakınlarını kaybeden ailelere başsağlığı diledi.
Konteyner kenti ziyaret etti
Başkan Tunç Soyer, depremin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kurduğu konteyner kenti de ziyaret etti. Burada yaşayan depremzede Şehriban Tunç, Başkan Soyer’e destekleri için teşekkür etti.
Depremzede Aygül Tosun'a ev ziyareti
Başkan Soyer, Osmaniye programı kapsamında deprem sonrası İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu çadırda bir süre kaldıktan sonra yeni bir eve taşınan Aygül Tosun, oğlu Berkay Tosun’u ziyaret etti. Aygül Tosun depremin ilk gününden bu yana yanlarında olan Başkan Soyer ve ekibine teşekkür etti.
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR