Başkan Kırgöz baba ocağı Salihler'e 1300 araçlı konvoyla çıkarma yaptı
Yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Dikili’nin CHP’li Belediye Başkan Adayı mevcut başkan Adil Kırgöz, doğup büyüdüğü, çocukluğunun ve gençliğinin geçtiği Salihler Mahallesi’nde hemşehrileri ile bir araya geldi.
![Başkan Kırgöz baba ocağı Salihler'e 1300 araçlı konvoyla çıkarma yaptı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2024/02/baskan-kirgoz-baba-ocagi-salihler-e-1300-aracli-konvoyla-cikarma-yapti.jpeg)
27 Şubat 2024 - 23:11
Yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Dikili’nin CHP’li Belediye Başkan Adayı mevcut başkan Adil Kırgöz, doğup büyüdüğü, çocukluğunun ve gençliğinin geçtiği Salihler Mahallesi’nde hemşehrileri ile bir araya geldi.
Dikili Nazım Hikmet Parkı’nda buluşup 1300 araçtan oluşan konvoy eşliğinde CHP Dikili İlçe Örgütü, Belediye Meclis Üyesi Adayları, çok sayıda vatandaşla Salihler Mahallesi’ne gelen Başkan Kırgöz, hemşehrilerinin yoğun sevgi gösterileriyle karşılaştı.
CHP Dikili İlçe Başkanı Emre Kırlı’nın konuşmasından sonra coşkulu kalabalığa seslenen Başkan Kırgöz “Bugün baba ocağım, doğup büyüdüğüm, gençliğimin geçtiği Salihler Mahallesi’nde sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Her geçen gün gücümüze güç katıyoruz. Bizleri samimiyetle bağrına basan siz değerli hemşehrilerime, bugün de bizleri yalnız bırakmayan Dikili sevdalılarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni dönemde de güzel Dikili’mizin her bir köşesinde hizmet seferberliğimiz devam edecek.” dedi.
![](https://www.mahalligundem.com/images/mahalligundem.com/mahalli%20haberlerR/_dikili_.jpeg)
Dikili Nazım Hikmet Parkı’nda buluşup 1300 araçtan oluşan konvoy eşliğinde CHP Dikili İlçe Örgütü, Belediye Meclis Üyesi Adayları, çok sayıda vatandaşla Salihler Mahallesi’ne gelen Başkan Kırgöz, hemşehrilerinin yoğun sevgi gösterileriyle karşılaştı.
CHP Dikili İlçe Başkanı Emre Kırlı’nın konuşmasından sonra coşkulu kalabalığa seslenen Başkan Kırgöz “Bugün baba ocağım, doğup büyüdüğüm, gençliğimin geçtiği Salihler Mahallesi’nde sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Her geçen gün gücümüze güç katıyoruz. Bizleri samimiyetle bağrına basan siz değerli hemşehrilerime, bugün de bizleri yalnız bırakmayan Dikili sevdalılarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni dönemde de güzel Dikili’mizin her bir köşesinde hizmet seferberliğimiz devam edecek.” dedi.
![](https://www.mahalligundem.com/images/mahalligundem.com/mahalli%20haberlerR/_dikili_.jpeg)
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai
YORUMLAR