Başkan Ergün'den Miraç Kandili Mesajı
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayınlayarak, Manisalıların, ülkemizin ve Türk-İslam aleminin kandilini kutladı.
![Başkan Ergün'den Miraç Kandili Mesajı](https://www.mahalligundem.com/images/haberler/2021/03/baskan-ergun-den-mirac-kandili-mesaji.jpeg)
09 Mart 2021 - 15:16
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayınlayarak, Manisalıların, ülkemizin ve Türk-İslam aleminin kandilini kutladı.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Miraç Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında şunlara yer verdi: “Recep ayının son kandili olan mübarek Miraç Kandili’ne ulaşmanın mutluluğunu ve manevi hazzını yaşıyoruz. Müslümanlara 5 vakit namazın farz olarak hediye kılındığı bu mübarek gecede dargınlıkların ve küskünlüklerin son bulması, dünya genelinde yaşanan koronavirüs salgını başta olmak üzere tüm olumsuzlukların bertaraf edilmesi en büyük duamdır. Bu kutlu gecede tövbe kapılarının ardına kadar açıldığını fırsat bilerek; küskünlüklere, dargınlıklara son vermeli, Müslümanların kardeş olduğu fikrinden asla ayrılmamalıyız. Bu mübarek geceler vesilesiyle yurdumuzun birliği ve bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, yurdumuzda ve sınırlarımızın ötesinde görevde bulunan evlatlarımıza hayır dualarda bulunuyorum. Bu duygularla mübarek Miraç Kandili’nin ülkemize, milletimize, Manisa’mıza ve tüm İslam alemine sağlık, huzur, mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, kandilinizi tebrik ediyorum. Dualarda buluşmak ümidiyle. Hayırlı kandiller.”
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Miraç Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında şunlara yer verdi: “Recep ayının son kandili olan mübarek Miraç Kandili’ne ulaşmanın mutluluğunu ve manevi hazzını yaşıyoruz. Müslümanlara 5 vakit namazın farz olarak hediye kılındığı bu mübarek gecede dargınlıkların ve küskünlüklerin son bulması, dünya genelinde yaşanan koronavirüs salgını başta olmak üzere tüm olumsuzlukların bertaraf edilmesi en büyük duamdır. Bu kutlu gecede tövbe kapılarının ardına kadar açıldığını fırsat bilerek; küskünlüklere, dargınlıklara son vermeli, Müslümanların kardeş olduğu fikrinden asla ayrılmamalıyız. Bu mübarek geceler vesilesiyle yurdumuzun birliği ve bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, yurdumuzda ve sınırlarımızın ötesinde görevde bulunan evlatlarımıza hayır dualarda bulunuyorum. Bu duygularla mübarek Miraç Kandili’nin ülkemize, milletimize, Manisa’mıza ve tüm İslam alemine sağlık, huzur, mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, kandilinizi tebrik ediyorum. Dualarda buluşmak ümidiyle. Hayırlı kandiller.”
- Hasan Şahin Bergama AK Parti İlçe Başkanlığına Atandı
- Tarihe Saygı Ödülleri'nde 20. Yıl Heyecanı: Başvurular Açıldı
- Tugay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Belediyelere Yönelik Açıklamalarını Değerlendirdi
- İzmir Büyükşehir’de Kılıçdaroğlu ve Tugay Buluşması
- 3. Dikili Kitap Günleri'nde "31 Mart Yerel Seçimleri Sonrası Türkiye" konulu söyleşi
- İkinci El Otoda Alım Zamanı mı? Fiyatlar Gerçekten Dipte mi?
- Balon Balıkları Akdeniz'i Tehdit Ediyor: Tehlikeleri, Zararları ve Çözüm Önerileri
- EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
- Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
- İzmir İtfaiyesi Alarmda: Orman Yangınları ile Mücadelede Yoğun Mesai