"Aykut Enişte" İzmir'de de gala yaptı!

İzmir seyircisi Aykut Enişte ekibini coşkuyla karşıladı...

"Aykut Enişte" İzmir'de de gala yaptı!
25 Mayıs 2019 - 13:31

Sinema salonlarına bahar kahkahası getiren yılın bir numaralı eniştesi “Aykut Enişte” vizyona girdi. Filmi izleyen ünlü isimler de seyirciler de Aykut Enişte’yi gönüllerin eniştesi seçti!

İzleyen herkesin kahkaha dolu bir film olduğu konusunda hemfikir olduğu film, seyircili galasında da alkışlar ve kahkahalarla karşılandı.

 BKM yapımcılığında yönetmen koltuğuna Onur Bilgetay'ın oturduğu, Cem Gelinoğlu'nun senaryosunu yazıp Melis Babadağ ve Ege Kökenli ile başrollerini paylaştığı “Aykut Enişte” film ekibi, seyircilerin övgüleri ile salondan ayrıldı.

BKM Ege Bölge Temsilciliği Dev Ajans organizasyonu ile İzmir Optimum’da düzenlenen Aykut Enişte'nin İzmir Galasına filmin başrol oyuncuları Cem Gelinoğlu ve Melis Babadağ ile birlikte Mekin Sezer, Selen Domaç ve yönetmen Onur Bilgetay katıldı.

“İzmir'de olduğumuz için çok mutluyuz”

Film gösterimi öncesinde İzmirli sevenleriyle buluşan film ekibi kendilerini karşılayan coşkulu kalabalık karşısında mutluluklarını dile getirerek filmin gösterime girdiği gün İzmir'de oldukları için çok mutlu olduklarını dile getirdiler.

Seyirciyle buluşmanın ardından Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Mekin Sezer, Selen Domaç ve Onur Bilgetay Aykut Enişte'yi Optimum Cinemaximum salonlarında İzmirli sinemaseverle birlikte izlediler.

‘Aykut Enişte’ Sosyal Medya Hesapları:  

Gösterim Tarihi: 24 Mayıs 2019

Dağıtım: CJ Entertainment

Yapım: BKM

Tür: Komedi

Yapımcı: Necati Akpınar

Senaryo: Cem Gelinoğlu, Giray Altınok

Yönetmen: Onur Bilgetay

Görüntü Yönetmeni: Burak Kanbir

Oyuncular: Cem Gelinoğlu(Aykut Enişte), Melis Babadağ(Gülşah), Ege Kökenli (Nurhan), Müfit Kayacan(Sadi), Lale Başar(Şule), Ali Erkazan(İhsan), Özlem Çakar(Saniye), Selen Domaç(Dilşah), Ferdi Sancar(Erdal), Mekin Sezer(Mithat), Ecrin Moğultay(Sude), Güven Hokna(Muhteşem Hala)

 Aykut Enişte Hikaye

BKM’den şahane bir aile komedisi!

Bir damat iki aile. Kendi halinde kimsesiz bir adam olan Aykut bir anda kendini iki ailenin damadı olarak bulursa ne olur?

Cem Gelinoğlu’nun senaryosunu Giray Altınok ile birlikte yazdığı, başrollerini Melis Babadağ ve Ege Kökenli’yle paylaştığı Aykut Enişte, kendine bir aile arayan Aykut’un sıcak hikayesini anlatıyor. İzlerken kahkahalarınıza hakim olamayacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Serkan Acar'dan Bakırçay Bölge Gazetesine özel açıklamalar...
Serkan Acar'dan Bakırçay Bölge Gazetesine özel açıklamalar...
Yeşim Tekoğlu, "Bayraklı'ya Yeni Başkan Yeni Vizyon" Sloganıyla Yola Çıktı
Yeşim Tekoğlu, "Bayraklı'ya Yeni Başkan Yeni Vizyon" Sloganıyla...