Yılın En Romantik Gününde En Güzel Hediye Profilo'dan

Köpüğü yerinde, tadı nefis bir kahveye kim hayır diyebilir ki? Üstelik bu kahve Profilo’nun Türk Kahve Makinesi ‘Kahvedan’ ile yapıldıysa…

Yılın En Romantik Gününde En Güzel Hediye Profilo'dan
11 Şubat 2020 - 16:20

Yaklaşan Sevgililer Günü ile birlikte tüm çiftleri yine bir heyecan sardı. Onu hatırladığınızı gösteren bir demet gül, romantik bir akşam yemeği ise günün olmazsa olmaz ritüellerinden biri. Bu romantizme teknolojik bir dokunuşla katılan Profilo, Türk Kahve Makinesi Kahvedan ile romantik akşam yemeğine keyif katacak.

Bol köpüklü Türk kahvesini en iyi şekilde sunan Kahvedan, aynı anda 6 fincan kahve yapma özelliği ve küçük, orta, büyük olmak üzere, üç farklı fincan seçeneği ile her seferinde Türk kahvesi tutkunlarının kahve keyfini zevke dönüştürecek.

Çocuk kilidi ve uyku modu gibi güvenli kullanım seçeneklerinin yanında; dokunmatik kontrol paneli ve taşma önleme teknolojisi ile hayatı kolaylaştıran Kahvedan’ın sesli uyarı sistemi sayesinde kahve pişene kadar başında beklemek de gerekmiyor. Benzerlerine oranla çok sessiz çalışan Kahvedan ayrıca kolayca doldurulabilen ve çıkartılıp temizlenebilen su haznesi ve 1,2 litre su kapasitesi ile uzun süre kullanım imkanı sağlıyor.

Leziz kahve yapmasının yanınsa romantik mor rengi ile de dikkat çeken Profilo Kahvedan, tüm Profilo Yetkili Satıcıları ve www.profilo.com/online-satis adresinde sizleri bekliyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 1995 yılından beri uluslararası BSH Grubu’nun güçlü ve köklü yerel beyaz eşya markasıdır.

www.profilo.com.tr