YETEV "Bisiklet Günü" etkinliğinin ikincisini düzenledi

GELENEKSELLEŞEN 2’NCİ YETEV BİSİKLET GÜNÜ ETKİNLİĞİNDE ÖĞRENCİ, ÖĞRETMEN VE VELİLER TEK YÜREK OLDU...

YETEV "Bisiklet Günü" etkinliğinin ikincisini düzenledi
27 Eylül 2022 - 12:58
Yeni Türkiye Eğitim Vakfı (YETEV) Okulları, gelenekselleşen YETEV Bisiklet Günü etkinliğinin ikincisini 24 Eylül’de gerçekleştirdi. Maltepe ve Zeytinburnu sahillerinde İrfan Okulları, Yenidoğu Okulları, Palet Okulları ve Palet Türk Müziği İlkokulu’nda öğrenim gören öğrenciler, öğretmenleri ve velileriyle birlikte pedal çevirdi.
 
YETEV Okulları Genel Müdürü Hayati Oktay; öğrenci, öğretmen ve velilerin kaynaşmasına vesile olan 2’nci YETEV Bisiklet Günü etkinliğinin, ekip ruhunu öne çıkardığını, sağlıklı yaşam ve spor bilinci aşıladığını belirtti. 
 
Sorgulayan, üreten, derin düşünen ve bilgi çağını yakalayan yarının liderlerini yetiştirme misyonuyla yol alan YETEV Okulları; öğrencilerin kişisel gelişim süreçlerine katkıda bulunmak adına bilim, teknoloji ve sanatın yanı sıra spor odaklı bir bakış açısıyla ilerliyor.
 
“SAĞLIKLI YAŞAM BİLİNCİ VE EKİP RUHU AŞILANIYOR”
İrfan Okulları, Yenidoğu Okulları, Palet Okulları ve Palet Türk Müziği İlkokulu olmak üzere tüm okullarında öğrencileri spor aktivitelerine yöneltmek için farklı organizasyonlar düzenlediklerine dikkat çeken YETEV Okulları Genel Müdürü Hayati Oktay, “Böylece öğrencilerimizin hem sporla iç içe olmalarını hem de sağlıklı bir yaşam sürmelerini teşvik ediyoruz. Bu yıl ikincisini 24 Eylül’de düzenlediğimiz YETEV Bisiklet Günü etkinliğimiz ise bu bakış açısının en önemli yansıması olarak öne çıkıyor. YETEV Okulları bünyesindeki öğrencilerimiz; velileri ve öğretmenleriyle, gelenekselleşen YETEV Bisiklet Günü etkinliğimiz kapsamında Maltepe ve Zeytinburnu sahillerinde hep birlikte pedal çevirdi. YETEV Bisiklet Günü organizasyonumuz ile sadece öğrencilerimize değil; öğrencilerimizin ailelerine ve öğretmenlerimize de sağlıklı yaşam bilinci ve ekip ruhunu aşılamış olduk” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Serkan Acar'dan Bakırçay Bölge Gazetesine özel açıklamalar...
Serkan Acar'dan Bakırçay Bölge Gazetesine özel açıklamalar...
Yeşim Tekoğlu, "Bayraklı'ya Yeni Başkan Yeni Vizyon" Sloganıyla Yola Çıktı
Yeşim Tekoğlu, "Bayraklı'ya Yeni Başkan Yeni Vizyon" Sloganıyla...