Yeşil Beyaz Zirve belgeseli Vodafone TV izleyicileriyle buluştu

Vodafone TV, futbolsever kullanıcıları için çok özel bir içeriğe ev sahipliği yapıyor. Şampiyon Bursaspor’un kuruluşundan bugüne olan hikâyesinin anlatıldığı “Yeşil Beyaz Zirve” belgeseli Vodafone TV izleyicileriyle buluştu.

Yeşil Beyaz Zirve belgeseli Vodafone TV izleyicileriyle buluştu
26 Ocak 2021 - 23:47

26 Ocak 2021 – Vodafone’un dijital TV servisi Vodafone TV, futbolseverler için çok özel bir içerik sunuyor. RNZ Medya Grup tarafından hazırlanan 6 bölümlük “Anadolu’nun Futbol Efsaneleri” belgesel serisinin dördüncü bölümü “Yeşil Beyaz Zirve”, Vodafone TV’de izleyicilerle buluştu. Yönetmenliğini İlker Durmuş’un üstlendiği, Spor Spikeri Sabri Ugan’ın seslendirdiği belgeselde, şampiyon Bursaspor’un hikâyesi anlatılıyor. Belgeseli tüm Vodafone TV kullanıcıları seyredebiliyor.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Otluoğlu, şunları söyledi: “Vodafone TV servisimizle Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerimize kaliteli TV ve video içeriğini kesintisiz olarak ve uygun fiyatla sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, tüm futbolseverleri ve özellikle Bursalı kullanıcılarımızı sevindirecek çok özel bir içeriğe ev sahipliği yapıyoruz. Bursalı müşterilerimiz, şampiyon Bursaspor’un başarılarla ördüğü örnek hikâyesinin anlatıldığı ‘Yeşil Beyaz Zirve’ belgeselini Vodafone TV’de hiçbir ek ücret ödemeden izleyebiliyor. Vodafone olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ürün ve servislerle her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz.”

RNZ Medya Grup Başkanı Nedim Zeper ise şöyle konuştu: “Devlerin gölgesinden sıyrılıp kendi ışığını yaratmak kolay mıdır? Kaç takım, en büyüklerin arasında yıpranıp yok olmadan, umudunu ve azmini hiç yitirmeden yeni bir deve dönüşebilir? ‘Yeşil Beyaz Zirve’ belgeselinde şampiyon Bursaspor, tarihinin hem karlı ve soğuk hem de yemyeşil ve bereketli sayfalarıyla ekrana geliyor. Bursaspor'un kuruluşundan bugüne olan hikayesi hem herkese ilham veriyor hem de geleceğe unutulmaz bir iz bırakıyor.”

Binlerce seç-izle içerik
Vodafone TV, kullanıcılarına, 24 saate kadar geri alma özelliği ile 90’ı aşkın TV kanalını ve çoğunluğu film, dizi, belgesel ve çizgi filmden oluşan 6 binin üzerinde seç-izle içeriği akıllı telefonlarından, tabletlerinden, web’den ve akıllı televizyonlar üzerinden izleme imkânı sunuyor. Google Play, Apple App Store, Android TV, LG Content Store, Samsung Smart Hub ve Apple TV online mağazalarından da erişilebilen Vodafone TV uygulaması, bugüne kadar 5 milyondan fazla indirildi. Vodafone TV’nin aylık aktif kullanıcı sayısı ise 1,2 milyona ulaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İnsanlık Akdeniz ve Ege'de sınıfta kaldı"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İnsanlık Akdeniz ve Ege'de sınıfta...
Tunç Soyer'in Bakırçay Havzası turu Dikili'den başladı
Tunç Soyer'in Bakırçay Havzası turu Dikili'den başladı