4-10 Eylül haftasına ait S Sport Plus yayın akışı
SERBEST KÜRSÜ

SERBEST KÜRSÜ

Sizden gelenler...

4-10 Eylül haftasına ait S Sport Plus yayın akışı

04 Eylül 2019 - 09:56

04 Eylül 2019, Çarşamba

03:00 WWE – Smackdown

14:30 İtalya – Sırbistan / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

15:30 Rusya – Arjantin / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

15:30 İspanya - İran  / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

05 Eylül 2019, Perşembe

11:00 Brezilya – Karadağ / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

14:30 Litvanya – Avustralya / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

15:30 Dominik – Fransa / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

15:30 Amerika – Japonya / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

19:00 Ermenistan – İtalya / Euro 2020 Eleme Maçı

21:45 Romanya – İspanya / Euro 2020 Eleme Maçı

06 Eylül 2019, Cuma

11:00 Son 16 Grupları / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

15:00 - Son 16 Grupları / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

21:45 Almanya – Hollanda / Euro 2020 Eleme Maçı

21:45 Slovakya – Hırvatistan / Euro 2020 Eleme Maçı

07 Eylül 2019, Cumartesi

11:00 Son 16 Grupları / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

13:00 Formula 1 Autodromo Nazionale Di Monza / Antrenman Turları

15:00 Son 16 Grupları / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

16:00 Formula 1 Autodromo Nazionale Di Monza / Sıralama Turları

16:00 World Superbike / Portekiz - 1. Yarış

16:00 Kosova – Çekya / Euro 2020 Eleme Maçı

19:00 İzlanda – Moldova / Euro 2020 Eleme Maçı

19:00 İngiltere – Bulgaristan / Euro 2020 Eleme Maçı

21:00 Khabib Nurmagomedov - Dustin Poirier /  UFC 242 / Türkçe

21:00 Khabib Nurmagomedov - Dustin Poirier / UFC 242 /  İngilizce

21:45 Fransa – Arnavutluk / Euro 2020 Eleme Maçı

21:45 Sırbistan – Portekiz / Euro 2020 Eleme Maçı

08 Eylül 2019, Pazar

11:00 Son 16 Grupları / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

15:00 Son 16 Grupları / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

16:00 World Superbike / Portekiz - 2. Yarış

16:10 Formula 1 Autodromo Nazionale Di Monza / Yarış

21:45 Finlandiya – İtalya / Euro 2020 Eleme Maçı

02 Eylül 2019, Pazartesi

11:00 Son 16 Grupları / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

15:00 Son 16 Grupları / FIBA Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası

19:00 Azerbaycan – Hırvatistan / Euro 2020 Eleme Maçı

21:45 Kuzey İrlanda – Almanya / Euro 2020 Eleme Maçı

21:45 İskoçya – Belçika / Euro 2020 Eleme Maçı

10 Eylül 2019, Salı

03:00:00 WWE - Raw

www.ssportplus.com

Son Yazılar