Yaşar Holding, Pınar Karşıyaka basketbol takımını yeni yıl yemeğinde ağırladı

Türkiye'nin öncü topluluğu Yaşar Holding yeni yıl yemeğinde Pınar Karşıyaka Basketbol Takımını konuk etti...

Yaşar Holding, Pınar Karşıyaka basketbol takımını yeni yıl yemeğinde ağırladı
29 Aralık 2019 - 14:48

Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı ve Yaşar Holding yöneticileri Mövenpick Otel’de gerçekleştirilen yeni yıl yemeğinde bir araya geldi. Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Feyhan Yaşar ve Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı ev sahipliğinde gerçekleşen kutlama yemeğine, Yaşar Holding İcra Başkan Yardımcısı Levent Dağhan, Yaşar Holding Koordinatörü Suat Özyiğit, Pınar Süt Genel Müdürü Gürkan Hekimoğlu, Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer, Pınar Su Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu, DYO Boya Fabrikaları Genel Müdürü Mutlu Uysal, Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, Basketbol Şube Başkanı Ahmet Eriş, Karşıyaka Spor Kulubü Yöneticileri ile Başantrenör Ufuk Sarıca, Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı teknik ekibi ve oyuncuları katıldı.

Yeni yılda Pınar Karşıyaka Basketbol Takımının bu sezonki performansında memnun olduklarını söyleyen Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Feyhan Yaşar “Bu sezon takımımız çok iyi bir başlangıç yaptı. Hem ligde hem de Avrupada başarılı bir sezon geçiriyoruz. 2020 yılında basketbol takımımızdan kupalar bekliyoruz. 2020 yılının hepimiz için başarılı ve mutlu bir yıl olmasını diliyorum.” dedi.

Yılbaşı yemeğinde konuşan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı, ‘’Başantrenör Ufuk Sarıca’nın gelişiyle  Pınar Karşıyaka’da  tekrar büyük bir sinerji oluştu. Yeni yılda Pınar Karşıyaka Takımımızın çok daha başarılı olacağına inanıyoruz. Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize sağlık mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum’’ diye konuştu.

Yeni yılı Yaşar Holding ile birlikte karşılamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı “2020 yılında hem taraftarlarımıza hem de bu güne kadar bizleri sürekli destekleyen Yaşar Holding ile ‘’Onursal Başkanımız Selçuk Yaşar’’a bir şampiyonluk daha yaşatmak istiyoruz.  Tüm camiamızın yeni yılını kutluyorum” dedi.

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı ve Basketbol Şube Başkanı Ahmet Eriş, yeni yıl sebebiyle Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Feyhan Yaşar ve Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı’na özel dizayn edilmiş Pınar Karşıyaka forması hediye etti.