Vosmer, İzmir'i Elektrikli Araçlarla Buluşturuyor: Yeni Porsche Taycan Tanıtıldı

Yüzde 100 Elektrikli Yeni Porsche Taycan Vosmer’de Satışa Sunuldu: 2009 yılından beri Doğuş Otomotiv ve Yüce Auto yetkili satıcısı ve servisi olarak İzmir ve çevresinde hizmet veren Vosmer Otomotiv, bugün Bornova showroomunda düzenlediği özel bir etkinlikle Yeni Porsche Taycan'ı İzmir'e tanıttı.

Vosmer, İzmir'i Elektrikli Araçlarla Buluşturuyor: Yeni Porsche Taycan Tanıtıldı
17 Haziran 2024 - 15:33

Vosmer Yeni Porsche Taycan’ı Özel Bir Davetle Tanıttı!

Hizmette mükemmellik anlayışıyla 2009 yılından itibaren Doğuş Otomotiv ve Yüce Auto Yetkili Satıcısı ve Servisi olarak İzmir ve çevresindeki otomobil tutkunlarına hizmet veren Vosmer Otomotiv, Yeni Porsche Taycan lansman etkinliğini Vosmer Otomotiv Porsche showroomunda düzenledi. Düzenlenen lansmana Vosmer Yönetim Kurulu Başkanı Rikardo Aliberti, Didem Aliberti, Vosmer Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Eryüksel ve Doğuş Otomotiv Porsche Bölge Yöneticisi Sercan Alpay’ın yansıra İzmir’in iş ve cemiyet hayatından isimler katıldı.

2017 yılında Bornova lokasyonunda hizmete başlamasıyla birlikte; Bornova, Gaziemir ve Alsancak olarak toplam 60 bin metrekarelik üç farklı lokasyonda toplamda 7 marka ile hizmette mükemmellik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde faaliyet gösteren Vosmer Otomotiv, %100 elektrikli Yeni Porsche Taycan’ı otomobil severlere tanıttı. Vosmer Bornova’nın Porsche showroomunda düzenlenen lansmana Vosmer Yönetim Kurulu Başkanı Rikardo Aliberti, Didem Aliberti, Vosmer Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Eryüksel ve Doğuş Otomotiv Porsche Bölge Yöneticisi Sercan Alpay’ın yanı sıra İzmir’in iş ve cemiyet hayatından isimler katılım gösterdi.


Yeni Porsche Taycan yollara çıktı

Vosmer tarafından satışa sunulan %100 elektrikli Yeni Porsche Taycan, şehir içi sürüşlerinde 821 km’ye kadar menzil sunabiliyor. Yüzde 10’dan yüzde 80 doluluk seviyesine 18 dakikada ulaşabilen gelişmiş batarya sistemi sayesinde yeni Porsche Taycan, batarya ve menzil verimliliğinde de bir adım öne çıkıyor. Yeni Porsche Taycan, dört tekerlekten çekişli versiyonları dahil olmak üzere 9 farklı versiyon ve donanımla satın alınabiliyor.


Vosmer Hakkında:
Vosmer Otomotiv, 2009 yılından itibaren Doğuş Otomotiv ve Yüce Auto Yetkili Satıcısı ve Servisi olarak İzmir ve çevresindeki otomobil tutkunlarına, Volkswagen Binek Araç, Audi, SEAT, CUPRA, SKODA, Porsche, Volkswagen Ticari Araç ve DOD markalarıyla hizmet vermektedir. 2009-2017 yılları arasında iki farklı lokasyonda çalışmalarını sürdüren Vosmer Otomotiv, 2017 yılının aralık ayında Bornova lokasyonunun da hizmete başlamasıyla birlikte; Bornova, Gaziemir ve Alsancak olarak toplam 45 bin metrekarelik üç farklı lokasyonda toplamda 7 marka ile hizmette mükemmellik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde faaliyet göstermektedir. Satış ve satış sonrası hizmetlerde İzmirliler’in yanında olmanın dışında; kültürel, sportif, ekonomik ve eğitimle ilgili olarak da İzmir’e değer katan, projelere destek vermektedir. Vosmer Otomotiv, sürdürülebilirlik vizyonu kapsamında 2023 yılında, doğa dostu yenilebilir enerji kaynağı olan GES projesini hayata geçirmiş ve yatırımlarına devam etmektedir. TS EN ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, Sürdürülebilirlik ve Sürdürülebilir Satın Alma, TS EN ISO 14001Çevre Yönetim Sistemi ve Kişisel Verileri Koruma politikalarına sahiptir. Daha fazla bilgi için www.vosmer.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...