Vodafone Red’lilere DasDas Etkinliklerinde %10 İndirim

Vodafone Red, sanatta dijitalleşme vizyonuyla kültür-sanat faaliyetlerinin daha fazla kişiye ulaşmasına aracılık etmeyi sürdürüyor...

01 Temmuz 2019 - 13:30

Vodafone Red, Türkiye’de sanatın gelişmesine ve dijitalleşmesine destek olmaya devam ediyor. İstanbul’un popüler sanat mekânlarından DasDas ile işbirliği yapan Vodafone Red, müşterilerine DasDas’taki etkinliklerin biletlerinde %10 indirimsağlayacak ve etkinlik öncesi kahve ikram edecek. DasDas etkinliklerini yerinde izleyemeyen Red’liler ise kaçırdıkları belirli içerikleri Vodafone TV ile cep telefonlarından izleyebilecek. Red müşterileri ayrıca, hafta içi 12:00-14:00 arası DasDas Mutfak’ta %10 indirimden yararlanabilecek.

DasDas işbirliğini değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla sürekli hizmet ve teknoloji yatırımları yaparken, sosyal yatırımlarımızı da eşit derecede önemsiyoruz. Sosyal yatırımlarımız arasında kültür-sanat yatırımlarımızın önemli payı var. Vodafone Red markamızla, bugüne kadar, sanatın dijitalleşerek daha geniş kitlelere ulaşması için pek çok yenilikçi projeye imza attık. Bu projelerle televizyon, tiyatro, sinema ve müzik gibi alanlarda sanatseverlere çok özel ayrıcalıklar sunduk. Şimdi de DasDas ile birlikte, Vodafone Red’li sanatseverlere yine kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissettirecek bir başka kampanyayı hayata geçiriyoruz. ‘Ünlü değil Red’li’ konseptimiz kapsamında sunduğumuz yeni kampanyamızla, müşterilerimize DasDas etkinliklerinin biletlerinde %10 indirim sağlıyoruz ve etkinlik öncesi kahve ikram ediyoruz. Çok arzu ettiği halde DasDas’a gelemeyen Red’lilere ise yerinde izleyemedikleri etkinlikleri Vodafone TV ile cep telefonlarından izleme imkânı veriyoruz. Ayrıca, öğle yemeğini DasDas Mutfak’ta yemeyi tercih eden Red’li müşterilerimiz için hafta içi 12:00-14:00 arası %10 indirim sunuyoruz. Yenilikçi ürün ve servislerimizle Vodafone Red müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

DasDas’ın kurucularından Mert Fırat ise şöyle konuştu:

“DasDas, Metropol İstanbul’da 2 kat büyüklüğündeki yeni yerine taşınarak 2’nci yılına çok ciddi bir yenilikle başladı. Sayısız kapalı gişe oyuna, binlerin izlediği konserlere ve atölye çalışmalarına ev sahipliği yaptık. Bu sezonumuzun sonunda Vodafone ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği, bizim için çok ciddi bir yatırım özelliğini taşıyor. Aslında bu birliktelik, dijital alanlarda ve mecralarda DasDas’ın sanatsal anlamda varlığının bir atılımı olacak. DasDas’ın ve benzeri sanat kurumlarının dijital dönüşümlerinde bu desteklerinin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bizim için de bu, yeni bir atılımın başlangıcı. Bu işbirliği ile DasDas’taki içeriklerin bir kısmına erişemeyen takipçilerimiz için bir çeşit fırsat eşitliği de gerçekleşiyor. DasDas olarak sahne, müzik, atölye ve mutfak gibi farklı bölümlerimizde gerçekleşecek yeni sürpriz projelerimiz ve disiplinlerarası etkinliklerimizle teknolojiyi buluşturduğumuz bir kültür sanat ve yaşam merkezi olmaya devam edeceğiz. Dijitale yaptığımız bu değerli yatırımın, dünyanın genelinde var olan ve bizim de çok önemsediğimiz teknolojik dönüşüm ile büyük işbirlikleri açısından bir başlangıç olduğunu düşünüyoruz.”

Vodafone Red’den sanata destek

Yenilikçi içerik servisleriyle müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmayı hedefleyen Vodafone Red, sponsorluğunu üstlendiği sanat dallarının özel dijital kurgularla yüz binlerce izleyiciye ulaşmasını sağlıyor. 2016’da dünyanın en büyük internet televizyonu Netflix ile işbirliği yapan Vodafone Red, 2017’de Türkiye'nin ilk dijital dizisi “Fi”ye sponsor olarak müşterilerine dizinin tüm bölümlerini internetlerinden yemeden izleme imkânı sağladı. Türkiye’nin ilk dijital tiyatrosu “Kürk Mantolu Madonna” 2017-18 sezonunda Vodafone Red’in katkılarıyla sahnelendi. 2013-18 yılları arasında İKSV’nin Resmi İletişim Sponsoruolan Vodafone Red, sponsorluğunu üstlendiği 37. İstanbul Film Festivali’nde ise dijital sinema seansları ve Sanal Gerçeklik gösterimleri ile Türkiye’de bir ilk’e imza attı. Vodafone Red, sanata desteğini müzik, tiyatro ve mutfağı aynı çatıda buluşturan fonksiyonel yaşam alanı DasDas ile sürdürüyor.

Yılda 1,2 milyon ziyaretçi

Sanat dünyasının ünlü simaları Mert Fırat, Didem Balçın, Harun Tekin, Koray Candemir veyatırımcı Muzaffer Yıldırım tarafından İstanbul Ataşehir’de 2 yıl önce açılan DasDas, 800 oturma ve 2.500 ayakta kapasiteli DasDas Sahne, 130 oturma kapasiteli DasDas Atölye,fuaye ve restoran alanlarından oluşuyor. DasDas’ta yıl boyunca DasDas prodüksiyonu tiyatro oyunları, konuk tiyatro oyunları, show’lar, standup gösteriler, rock-electro pop gibi müzik performansları sahneleniyor. Yılda 1,2 milyon kişinin ziyaret ettiği DasDas’ta, her yıl en az 15 büyük konser ve 2 müzik festivali dahil toplam 600 gösteri gerçekleştiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gelmiş Geçmiş En Yetenekli SUV: Jeep Wrangler!
Gelmiş Geçmiş En Yetenekli SUV: Jeep Wrangler!
Volkswagen fabrikalarında yeşil elektrik kullanımını artırıyor
Volkswagen fabrikalarında yeşil elektrik kullanımını artırıyor