ViewSonic'ten en güzel aşk filmleri için cep boy projeksiyon

Sevgililer Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte bu özel güne dair planlar yapılmaya, alınacak hediye için seçenekler gözden geçirilmeye başlanıyor.

ViewSonic'ten en güzel aşk filmleri için cep boy projeksiyon
01 Şubat 2022 - 12:01

SEVGİLİNİZE “HER YERDE SİNEMA” KEYFİ HEDİYE EDİN

Sevgililer Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte bu özel güne dair planlar yapılmaya, alınacak hediye için seçenekler gözden geçirilmeye başlanıyor. Dünyanın önde gelen görüntüleme çözümleri üreticisi ViewSonic’in, ultra mini boy özelliği ile “her yerde sinema” keyfi yaşatmayı başaran M1 mini Plus projeksiyon cihazı hem güzel bir Sevgililer Günü hediyesi seçeneği hem de romantik organizasyonların eşsiz bir tamamlayıcısı oluyor. 


 Rengarenk değişen kapaklar

 Alışagelmiş hediyelerin dışındaki alternatifleri değerlendirip sevdiğine unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşatmak istiyenler için ViewSonic M1 mini Plus projeksiyon cihazı oldukça renkli bir seçenek. Hafifliği, ultra mini boyu ve değiştirilebilir renkli kapakları ile adeta bir cep sineması işlevi gören projeksiyon cihazı, dahili pili, JBL hoparlörü, taşınabilir şarj cihazı tarafından şarj edilme özelliğiyle dışarıda veya hareket halindeyken kolaylıkla kullanılabiliyor. Ayarlanabilir standıyla tavan projeksiyonu dahil olmak üzere birçok görüntüleme ihtiyacını karşılayabilecek esnek projeksiyon açıları sunan ViewSonic M1 mini Plus, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısıyla daha fazla eğlenceye akıllı cihazlardan kablosuz yayın, dahili içerik akışı ve ses amplifikasyonu ile erişim kolaylığı sunuyor.


Özel gününüzü romantik kılmak için kullanın

 ViewSonic M1 mini Plus projeksiyon cihazı, benzersiz bir hediye alternatifi olmasının yanı sıra bu özel günün romantizmini artırmak için de iyi bir fırsat sunuyor. Güzel bir akşam yemeğinde en sevdiğiniz müziği yüksek kalitede dinleme şansı veren M1 mini Plus bir Bluetooth hoparlörüne dönüşebiliyor. Ayarlanabilir standıyla ister tavana ister duvara yansıtarak kullanılabilen M1 mini Plus projeksiyon cihazı Sevgililer Gününüzü benzersiz kılmayı vaat ediyor. 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur Baskılanıyor, Tekstil Sektörü Dar Boğazda"
EGSD'den Kritik Açıklamalar: "Maliyetler Artıyor, Kur...
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel Etkileri
Global Yazılım Krizi: Basit Bir Güncelleme Hatasının Küresel...