"Hayallerin hayat bulduğu" sahibinden.com 20 yaşında!

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak ve onları hayalleriyle buluşturup mutlu etmek adına pek çok ilke imza atan sahibinden.com, 20. yaşını yeni reklam filmiyle kutluyor. Ülkemiz topraklarından doğan ve teknolojik yatırımlarıyla bugün geldiği noktada ayda 47,4 milyon kullanıcıyı bir araya getiren sahibinden.com, 20. yıl reklam filmini tüm kullanıcılarına ithaf ediyor.

 

Türkiye’nin sahibinden.com’u, kalpleri ısıtan reklam filminde kullanıcılarına “Tam 20 yıldır hayallerin kurulduğu, hayallerin hayat bulduğu yer” mesajıyla sesleniyor.Kızının eğitimi için çok sevdiği arabasını sahibinden.com üzerinden satan fedakâr babanın ve ailesinin özverili davranışına 20 yıl sonra vefalı bir şekilde cevap veren kızlarının duygusal hikâyesinin anlatıldığı film izleyicilere duygu dolu anlar yaşatıyor.

Yönetmenliğini Burak Çaldır’ın yaptığı film, 20 yıllık kullanıcı serüvenini 142 saniyede anlatıyor.

Künye

Reklam Ajansı: Rafineri

Reklam Veren Yetkilileri: Gülşah Kunç, Merve Yıldız Somuncu, Özden Akyıldız

Executive Kreatif Direktör: Emre Kaplan

Kreatif Direktör: Ali Şener

Kreatif Group Head: Gizem Şengüler

Art Direktör: Emel Karadeniz

Metin Yazarları: Aleyna Korkmaz, Deniz Dülgeroğlu

Müşteri Ekibi: Ekin Kutevu, Zeynep Kahvecioğlu, Emel Özdemir, Sıla Menteşoğlu

Ajans Prodüksiyon: Şafak Serter, İpek Savaş

Yapımcı: Public Film

Yönetmen: Burak Çaldır

Film süresi: 142 saniye

Medya Ajansı: OPN

####

sahibinden.com hakkında
Aksoy Group bünyesinde 2000 yılında kurulan sahibinden.com, Ar-Ge merkezinde geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetlerle Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden biri olmaya devam ediyor. Ocak 2020’de ayda 47,4 milyon kullanıcının 375,8 milyon kez ziyaret ederek, 12 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 650’den fazla çalışanı, 5 milyondan fazla aktif ilan ve yüz binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir