Usta sanatçılar Bodrum'da buluşuyor!

“CK’ART Gallery ile Yaza Merhaba” sergisi, 12 Tammuz itibariyle yaz sezonu boyunca Cape Bodrum Beach Resort’ta!..

Usta sanatçılar Bodrum'da buluşuyor!
08 Temmuz 2019 - 14:43

Cape Bodrum Beach Resort, bir ilke imza atarak tüm sanatseverleri, usta ressamların muhteşem eserleri ile buluşmak üzere sanat galerisine davet ediyor. Sergi, yaz sezonu boyunca Cape Bodrum’da olacak.

Cengiz Karavan’a ait olan CK’ART GALLERY, Burhan Doğançay, Burcu Yavuz, Devrim Erbil, Ergin İnan, Hikmet Çetinkaya gibi ülkemizin ünleri Avrupa çapında olan sanatçılarının 55 eserinin sergileneceği karma resim sergisini sanatseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Yaşamın Şiirsel Yanları Cape Bodrum Beach Resort’ta Birleşiyor!

Çizgisel üslubu, usta boyama tekniği ve farklı malzeme kullanımları ile yaşamın şiirsel yanlarını yakalamada kayda değer bir ayrıcalığa sahip olan Burcu Yavuz’un ve diğer usta sanatçıların eserlerinin yer alacağı sergide yaklaşık 55 adet eser yer alacak.

Burhan Doğançay’ın akrilik boyama tekniğini kullanarak yarattığı “Kurdelalar” serisi, Devrim Erbil’in yağlı boya ile yapılan “İstanbul”serisi ve orjinal ıslak imzalı sayılı serigrafik taş baskı tekniğindeki eserleri, Burcu Yavuz’un yağlıboya “Araf Zamanı” eserleri, Hikmet Çetinkaya’nın yağlı boya “Gelincikleri” ve Ergin İnan’ın yağlıboya “İlyas” serisi sergide yer alıyor.

Burcu Yavuz’ un eserlerinin ana teması; evrenin sırlarla dolu noktasından hareketle tüm dinlerde ortak birleşen olan Araf Zamanının etkilerinin yer aldığı yağlıboya eserleri oluşturuyor. Sanatçı zaman ve mekanı asla bilinemeyen bu gizemli durumu tuvaline ustalıkla yansıtıyor.

Yer: Cape Bodrum Beach Resort

Tarih: 12 Temmuz

Saat: 18.30-21.00

Sergide Yer Alan Sanatçılar:

Burcu Yavuz
Burhan Doğançay
Devrim Erbil
Ergin İnan
Hikmet Çetinkaya