Ünlü Şef Muhsin Ertürk'ün 'Anadolu Mutfağı' kitabı satışa çıktı

Tadında Anadolu’nun Şefi Muhsin Ertürk’ün, geçmişten günümüze Anadolu mutfağının gelişimini aktardığı ‘Anadolu Mutfağı’ kitabı satışa çıktı...

Ünlü Şef Muhsin Ertürk'ün 'Anadolu Mutfağı' kitabı satışa çıktı
31 Temmuz 2018 - 10:11

Anadolu mutfağının kültür mirasını korumak ve eşsiz lezzetlerini nesiller boyunca yaşatmak amacıyla çalışmalarını yürüten Tadında Anadolu, üstlendiği milli hafıza rolünü sürdürüyor. Tadında Anadolu’nun Şefi Muhsin Ertürk, Türkiye’nin her yöresinin mutfağını mercek altına alarak derlediği çok özel kitabını, BTA ve sevilen markası Tadında Anadolu’nun sponsorluğunda okuyucuyla buluşturuyor.

Muhsin Ertürk’ün 11 yıl süren detaylı çalışmalarının bir eseri olarak derlediği, ‘Anadolu Mutfağının İncileri’ serisinin ilk kitabı olan ‘Anadolu Mutfağı’nda, yörelerin mutfak kültürlerinden geçmişten günümüze hikâyesi olan tatlara kadar farklı bölgelere ilişkin 100’ü aşkın tarif yer alıyor.

Anadolu mutfağının eşsiz lezzetlerini evlere taşıyan kitap, Tadında Anadolu’nun İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Milas Bodrum Havalimanı, Yenikapı İDO Hızlı Feribot İskelesi, UNIQ İstanbul ve Capitol AVM’de yer alan noktalarında satışa sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarım Bakanlığının Kadın Balıkçı Projesine Foça'dan Destek
Tarım Bakanlığının Kadın Balıkçı Projesine Foça’dan...
Site aidatları kira bedeline yaklaştı
Site aidatları kira bedeline yaklaştı