UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası Pepsi® ve Ruffles® ev sahipliğinde İstanbul Boğazı ile buluştu

    Pepsi ve Ruffles, dünya futbolunun zirvesi olan UEFA Şampiyonlar Ligi'ne sponsor olarak spora katkı sağlamaya devam ediyor.

    UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası Pepsi® ve Ruffles® ev sahipliğinde İstanbul Boğazı ile buluştu
    22 Nisan 2021 - 04:50

    Pepsi ve Ruffles, dünya futbolunun zirvesi olan UEFA Şampiyonlar Ligi'ne sponsor olarak spora katkı sağlamaya devam ediyor. UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası, İstanbul'a 3.000 kilometre uzaklıktaki İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA genel merkezinden getirildi ve benzersiz İstanbul Boğazı ile buluştu.

    GÜMÜŞ KUPASI 66. KEZ HAVAYA KALDIRILACAK
    29 Mayıs'ta Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yapılacak muhteşem UEFA Şampiyonlar Ligi finali öncesinde, heyecan Esma Sultan’da doruk noktasına ulaştı.  UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası 21 Nisan'da basın mensupları için Esma Sultan’da sergilendi. 7,5 kilo ağırlığında ve 73,5 cm boyunda olan gümüş kupa, bu yıl Avrupa ile Asya'nın buluştuğu İstanbul'da 66. kez havaya kaldırılacak. 

    PepsiCo Türkiye İçecek Kategorisi Pazarlama Direktörü Aslı Önder:"Pepsi olarak, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi'ne sponsor olarak global bir etkinliğe imzamızı atmaktan ve futbolu desteklemekten gurur duyuyoruz. Tüm futbol taraftarlarını bir araya getiren yılın en önemli etkinliklerinden birine ev sahipliği yapmaktan ve bu organizasyonun hemen öncesinde UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası'nı İstanbul'a getirmekten büyük heyecan duyuyoruz. Tüm dünyanın dört gözle beklediği bu önemli final öncesinde, futbol tutkusunu eğlence ile taçlandıran tüm tüketicilerimize bir kez daha buluşmaktan mutluluk duyuyoruz. 5 yıllık işbirliğimiz sayesinde UEFA Şampiyonlar Ligi heyecanının bir parçası olduk. Futbol başta olmak üzere her alanda spora destek vermeye devam ediyoruz " dedi.

    PepsiCo Türkiye Yiyecek Kategorisi Pazarlama Direktörü Osman Dilber: “Ruffles olarak UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi sponsorluklarımız kapsamında tüketicilerimize futbol dolu bir yıl sunmak istiyoruz. Aynı zamanda ülkemizde futbolun çeşitliliğini ve kapsayıcılığını artırmak üzere “Kızlar Sahada” adlı bir sosyal girişimle işbirliği yaparak kadın futbolunu destekliyoruz. Türk futbolunun en önemli yeteneklerinden biri olan Cengiz Ünder ile de işbirliğimizi sürdürüyoruz. Ruffles, futbol tutkusunu artırma hedefi doğrultusunda İstanbul'daki 2021 UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde tüketicileriyle bir arada olacak ”dedi. 

      İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
      Foça'nın Dedeleri
      Foça'nın Dedeleri
      Gençlerin önceliği ne para ne kariyer ne de şöhret
      Gençlerin önceliği ne para ne kariyer ne de şöhret