<
UEFA heyecanını Decathlon’la yaşamaya hazır olun!
Reklam

UEFA heyecanını Decathlon’la yaşamaya hazır olun!

UEFA kupası , UEFA Avrupa Ligi Resmi Sponsoru Enterprise Araç Kiralama’nın girişimiyle, Türkiye’de Decathlon mağazalarında sergilenecek! Ayrıca bir şanslı sporsever UEFA’ya VIP maç bileti kazanma şansını da yakalayacak!

31 Ocak 2019 - 14:33

UEFA Avrupa Ligi Resmi Sponsoru Enterprise ve Decathlon işbirliğiyle bu yıl sizi unutulmaz bir UEFA deneyimi bekliyor!

40 yıldan uzun süredir sporu yaygınlaştırmak ve herkese ulaştırabilmek için çalışan, Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise ile UEFA kapsamında bir işbirliği gerçekleştiriyor.

Bakü’de gerçekleşecek final maçı öncesinde UEFA kupasını iki gün boyunca İstanbul’a getirecek olan UEFA Avrupa Ligi Resmi Sponsoru Enterprise, Decathlon Türkiye iş birliği ile 5-6 Şubat 2019 tarihlerinde, efsane kupayı Decathlon’un Bayrampaşa Forum İstanbul ve Maltepe Ritim İstanbul mağazalarında sergileyecek!

Ayrıca, UEFA’nın en yaratıcı sloganını bulan 1 şanslı kişi de Decathlon’dan VIP maç bileti ve unutulmaz bir UEFA deneyimi yaşamaya hak kazanacak!

3 Şubat’a kadar Twitter'dan Decathlon Türkiye'yi takip edip, açıkladıkları linke en yaratıcı sloganını giren adaylar içerisinden bir kişi bu unutulmaz maç serüvenini yaşamaya hak kazanacak!

Yarışmayı kazanan, V.I.P araçla belirttiği adresten alınarak UEFA maçı öncesi saha ve stat gezisi yapabilecek. Sahada yapılacak özel fotoğraf ve video çekiminden sonra, lounge bölümünde ağırlanacak olan sporsever, maçı da özel locadan seyredilebilecek. Maçın ardından basın toplantısına da katılma şansının yanı sıra beş yıldızlı otelde konaklamayla unutulmaz bir UEFA maç deneyimi yaşamaya hazır olun!

UEFA Avrupa Ligi heyecanını Decathlon'da yaşamak için tek yapmanız gereken Decathlon’un Twitter hesabını takip etmek ve UEFA’nın en yaratıcı sloganını bulmak!

Decathlon’la ilgili fırsat, etkinlik ve gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takibe almayı ve decathlon.com.tr üzerinden ‘Decathlon hesabınızı’ oluşturmayı unutmayın!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TESK Genel Başkanı Palandöken: AVM’ler Ramazan'ı haksız fırsata çevirdi
TESK Genel Başkanı Palandöken: AVM’ler Ramazan'ı haksız...
Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası başladı
Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası başladı