Türkiye'nin lider LPG markası Aygaz'dan bir yenilik daha

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en güvenilir LPG markası olan Aygaz, yenilikçi yaklaşımıyla ürettiği yeni tüpü Aygaz Mini’yi ve özel olarak tasarlanan ocağı Aygaz Mini Ocağı tüketicinin kullanımına sundu. 2 kg gaz içeren “Aygaz Mini”, hem dedantör dışında hiç bir ek ekipmana ihtiyaç duymadan mutfak ocağına bağlanabilen; hem de özel ocağı “Aygaz Mini Ocak” sayesinde her yerde kullanılabilen Türkiye’nin ilk ve tek tüpü.

Türkiye'nin lider LPG markası Aygaz'dan bir yenilik daha
04 Ağustos 2019 - 14:31

Ürün kalitesi, yaygın ve üstün hizmet anlayışıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen tüpgaz markası olan Aygaz, sektöre kazandırdığı ilklere bir yenisini daha ekleyerek Aygaz Mini tüpü ve Aygaz Mini Ocağı tüketicilerin kullanımına sundu.

2 kg gaz içeren Aygaz Mini, hem 12 kg’lık ev tüplerinde kullanılan dedantör dışında hiç bir ek ekipmana ihtiyaç duymadan mutfak ocağına bağlanabilme hem de üzerine ocak takılabilme özellikleri ile ön plana çıkıyor. Bu özellikleri ile Aygaz Mini, hem mutfak ocağına bağlanabilen hem de özel ocağı ile her yerde kullanım sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek tüpü.

Aygaz Mini’nin üzerine takılabilen özel ocağı “Aygaz Mini Ocak”, tüketiciye modern tasarımlı ocağı ile tüpünü istediği her yerde kullanabilme imkanı sunuyor. Aygaz Ar-Ge Merkezi tarafından Aygaz Mini’ye özel olarak geliştirilen Aygaz Mini Ocak, rüzgâra dayanıklı brülörü, dengeli tasarımı, yanmaz malzemesi, pratik çakmağı ve kolay montaj özellikleriyle ön plana çıkıyor ve alanında Türkiye’deki ilk ve tek özel tasarımlı tüp ocağı özelliği taşıyor.

Çift barkod ve hologramlı güvenlik sistemiyle tasarlanan Aygaz Mini, sadece Türkiye’de de geçerli olan Avrupa standartlarına uygun dedantörlerle çalışıyor. Toz tutuculu özel valf tasarımı sayesinde, valfin içerisine toz veya yabancı madde girmesi engelleniyor. Kendine has su yeşili renginin yanı sıra, yükseltilmiş kalkan boyu sayesinde özel ocağıyla tam uyumlu tasarlanan Aygaz Mini, genişletilmiş alt çemberiyle sağladığı ekstra denge ile, özellikle mutfak dışı kullanım alanlarında daha güvenli bir kullanım sağlıyor. Aygaz Mini, aynı zamanda Türkiye’nin ilk özel hologram kapaklı ve hologram kapağın üzerinde karekod bulunan tüpü özelliğini taşıyor.

Aygaz Mini ile Eskiyi Getir, Yeniyi Götür Kampanyası

Mutfak ocağına dedantörle bağlanabilme özelliği sayesinde evde, özel ocağıyla birlikte; piknikte, balkonda, bahçede kullanıma olanak sağlayan Aygaz, Mini kullanıcılarına özel değişim kampanyası sunuyor. Tüketiciler eski boş depozitolarını ve kamp ocaklarını iade ederek yepyeni Aygaz Mini tüpe ve Aygaz Mini Ocağa indirimli fiyatlarla ulaşabiliyorlar.

Karekodu Okut İndirim Kazan Kampanyası

Türkiye’de ilk defa hologram kapağa karekod ekleyerek, tüpün tüm testlerden geçtiğini garanti alan Aygaz, müşterilerine karekod ile ilgili özel kampanya sunuyor. Kampanya kapsamında, Aygaz mobil uygulamasından, Aygaz Mini’nin hologramlı kapağının üzerindeki karekod okutularak, lansmana özel, bir sonraki Aygaz Mini alımında geçerli 10 TL indirim kazanılıyor.