Türkiye Finans’tan Bayrama özel İhtiyaç Finansmanı!

Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik “Bayrama Özel İhtiyaç Finansmanı” kampanyası başlattı. Bu kampanya ile Türkiye Finans, müşterilerine yüzde 1,66’dan başlayan avantajlı kâr oranlarıyla 60 aya varan vade olanağı sağlıyor. “Bayrama Özel İhtiyaç Finansmanı” kampanyası 26 Ağustos 2019 tarihine kadar geçerli olacak.

08 Ağustos 2019 - 15:10

Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası seçilen Türkiye Finans, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin taleplerine uygun kampanyaları hayata geçirmeye devam ediyor. Türkiye Finans, katılım bankacılığı prensiplerinden ödün vermeden müşterilerinin ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla bayrama özel olarak hazırladığı bayram finansmanı kampanyasını başlattı.

26 Ağustos’a kadar devam edecek kampanya kapsamında; Türkiye Finans müşterilerine 1,66’dan başlayan avantajlı kâr oranlarıyla 60 aya varan vade imkânı sunuyor. Müşteriler ‘Bayrama Özel İhtiyaç Finansmanı’ ile katılım bankacılığı prensipleri doğrultusunda eğitimden sağlık harcamalarına, tadilat giderlerinden evlilik masraflarına kadar tüm ihtiyaçları için, Türkiye Finans şubelerinin yanı sıra mobil şube, internet şube, Türkiye Finans’ın kurumsal web sitesi ve çağrı merkezinden ihtiyaç finansmanı başvurusu yapabilmektedir.

Müşteriler; Yedek Hesap, Finansör, Kredi kartı, Finansman Güvence Sigortası ve Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin alınması dahilinde Bankanın sunduğu avantajlı kâr oranlarını yakalayabilecek.

Birlikte kazanan ve kazandığını paylaşanların katılım bankası Türkiye Finans, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran avantajlı kampanyalar sunmaya devam edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turizm Payı ve Konaklama Vergisine Akademisyen bakışı...
Turizm Payı ve Konaklama Vergisine Akademisyen bakışı...
Babil Dizisi, Halit Ergenç ve Para...
Babil Dizisi, Halit Ergenç ve Para...