Türk Kahvesi Makineniz Beylikdüzü Migros AVM’den Hediye

Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Süper İndirim Günleri’ne özel Anında Kazan kampanyasıyla 29 Kasım-1 Aralık tarihlerinde aynı gün içerisinde toplam 650 TL ve üzeri alışveriş yapanlara Türk kahvesi makinesi hediye ediyor...

29 Kasım 2019 - 12:09

Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi’nde Süper İndirim Günleri çifte kazanca dönüşüyor. Süper İndirim Günleri’ne özel “Anında Kazan” kampanyasıyla indirimli alışverişler hediyeyle taçlanıyor.

Kampanya kapsamında 29 Kasım-1 Aralık tarihlerinde Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi mağazalarından aynı gün içerisinde toplam 650 TL ve üzeri alışveriş yapanlara, Sinbo Türk kahvesi Elektrikli Cezve makinesi hediye ediliyor. Kampanyadan faydalanabilmek için 650 TL ve üzeri alışverişlerin aynı gün yapılmış olması gereklidir.

Ziyaretçilerin hediyelerini almak için AVM’nin zemin katta yer alan danışma masasına gelerek alışveriş fişlerini beyan etmeleri yeterli oluyor. Stoklarla sınırlı kampanyaya 1 kişi, aynı gün içerisinde en fazla 1 kez katılım sağlayabilir, kampanya süresi boyunca en fazla 1 kez katılım sağlayabilir.

Kampanya detayları için www.beylikdüzümigros.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altınyıldız Classics’ten Kosova’da ilk mağaza
Altınyıldız Classics’ten Kosova’da ilk mağaza
İzmir'den Ankara'ya cinsiyet eşitliği talebi
İzmir'den Ankara'ya cinsiyet eşitliği talebi