Torbalı'da 30 Ağustos'a özel konser ve fener alayı

30 Ağustos Zafer Bayramı, Torbalı’da coşkuyla kutlanacak. İlçe sakinleri, Kurtuluş Savaşı ve Türk Tarihi’nin en önemli zaferlerinden olan Büyük Taarruz’un 99. Yıldönümünün coşkusunu, Ezginin Günlüğü konseri ve fener alayında yaşayacak...

Torbalı'da 30 Ağustos'a özel konser ve fener alayı
28 Ağustos 2021 - 13:07

30 Ağustos’un coşkusu Torbalı’da yaşanacak

30 Ağustos Zafer Bayramı, Torbalı’da coşkuyla kutlanacak. İlçe sakinleri, Kurtuluş Savaşı ve Türk Tarihi’nin en önemli zaferlerinden olan Büyük Taarruz’un 99. Yıldönümünün coşkusunu, Ezginin Günlüğü konseri ve kortej geçişinde yaşayacak. Program bu yıl 2019’da olduğu gibi Ayrancılar’da gerçekleşecek.  30 Ağustos Pazartesi günü yapılacak olan etkinliklerde ilk olarak Atatürk Anıtı’na çelenk sunulacak. Saat 10.00’da şehrin çeşitli noktalarında belediye bandosu konser verecek. 13.00’da ise Sadık İleri Bulvarı’nda Torbalı Belediyesi Mehteran Takımı gösteri gerçekleştirecek.

BAŞKAN TEKİN’DEN DAVET

Saat 21.00’da ise Ayrancılar Barış Manço Caddesi’nde Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’in de katılımıyla fener alayı gerçekleşecek. Saat 21.30’da ise Ayrancılar Meydanı’nda Ezginin Günlüğü konseri başlayacak. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başkumandanlığında kazanılan 30 Ağustos Zaferi’nin önemine dikkat çekerek, Torbalılıları coşkuyu paylaşmaya davet etti. Başkan Tekin, “Tarihimizin en önemli zaferlerinden biri olan bu günde gelin hep beraber olalım. Tüm Torbalılıları hijyen, maske ve mesafe kurallarına da uyarak kortejimize ve ardından gerçekleştireceğimiz konsere bekliyoruz. Tüm ulusumuzun şanlı bayramı şimdiden kutlu olsun” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İkinci el otomobil piyasası durgun: "ÖTV indirimi beklentisi pazarı kilitledi"
İkinci el otomobil piyasası durgun: "ÖTV indirimi beklentisi...
E-ticaret tüketim alışkanlıklarını nasıl etkiledi?
E-ticaret tüketim alışkanlıklarını nasıl etkiledi?