'TekzenKART ile Salı günlerini ikiye katlıyoruz'

TekzenKART sahipleri 30 Temmuz – 3 Eylül tarihleri arasında sadece Salı günleri TekzenKART ile tek seferde yapacağı 200TL ve üzeri alışverişlerde mevcut puanını 2 kat değerli olarak kullanacak.

31 Temmuz 2019 - 18:02

Türkiye’nin en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, müşterilerine kazandıran alışveriş fırsatları sunmaya devam ediyor. Kampanya 30 Temmuz - 3 Eylül (dahil) tarihleri arasında sadece Salı günleri TekzenKART ile tek seferde yapılacak 200TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olup yapılan alışverişlerde mevcut puan 2 katı değerli olarak kullanılacak.

Tekzen’in 59 ilindeki 140 mağazasında geçerli olan kampanyada müşteriler puanlarını isterlerse tek seferde isterlerse parçalı olacak şekilde harcama imkanına da sahip olacak. Ayrıca TekzenKART sahibi müşteriler kampanyadan birden fazla kez faydalanabilecek.

Evini güzelleştirmek isteyenlerin uğrak adresi Tekzen, tüketicilerine on binlerce ürünü avantajlı fiyatlarla ve kolay ödeme seçenekleriyle sunarken Salı günlerini daha değerli kılan puan kampanyası ile tüketicilerinin aile bütçelerine katkı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fatih Gürbüz o eleştirilere yanıt verdi: Kaos üretme çabası...
Fatih Gürbüz o eleştirilere yanıt verdi: Kaos üretme çabası...
Setur Marinaları’na Boot Düsseldorf’ta denizcilerden büyük ilgi
Setur Marinaları’na Boot Düsseldorf’ta denizcilerden büyük...