Tekzen’den Alın Total İstasyonlarında Kazanın

Türkiye’nin sektörlerinde önde gelen markalarından Tekzen ve Total istasyonları iş birliğiyle düzenlenen kampanyada 31 Ekim tarihine kadar Tekzen’den TEKZENKart ile tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapan Club TOTAL üyeleri, TOTAL istasyonlarında geçerli 50 TL değerinde akaryakıt veya otogaz hediye çeki kazanıyor.

07 Ekim 2019 - 11:13

Yaygın mağaza ağı ve geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerine alternatifler sunan Tekzen ve akaryakıt sektörünün önde gelen markalarından Total istasyonları tüketicilerine alışveriş yaparken kazandıracak iş birliğine imza attı.

1-31 Ekim 2019 tarihlerini kapsayacak kampanya kapsamında Tekzen’den TEKZENKart ile tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapan Club TOTAL üyeleri, TOTAL istasyonlarında geçerli 50 TL değerinde akaryakıt veya otogaz hediye çeki kazanacak. TOTAL istasyonlarında geçerli 50 TL değerindeki akaryakıt hediye çeki kodu, Tekzen mağazalarından veya www.tekzen.com.tr’den yapılacak tek seferde 500 TL ve üzeri (KDV dahil ödeme kuponu, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde geçerli olacak. Kazanılan hediye çeki kodu müşterilere, mağazalardan yapılacak alışverişlerde alışveriş bilgi fişinde; www.tekzen.com.tr’den yapılacak alışverişlerde ise ödeme sayfasında iletilecek ve yalnızca 1 kez kullanılabilecek.

Kampanyadan yararlanmak için Tekzen tarafından iletilen kampanya kodu, TOTAL Oil Türkiye mobil uygulamasında yer alan kampanya sayfasına girilmelidir. Kampanya kodu girildiğinde 50 TL değerinde akaryakıt ya da otogaz hediye çeki, kullanıcının hesabına otomatik olarak anında tanımlanacaktır. 50 TL değerindeki akaryakıt hediye çeki kodunun TOTAL Oil Türkiye istasyonları mobil uygulamasında yer alan ilgili kampanya sayfasından eklenerek aktifleştirilmesi için son tarih 7 Kasım 2019 dur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Can dostlara bayram hediyesi
Can dostlara bayram hediyesi
Tunç Soyer: Mera varsa hayat vardır
Tunç Soyer: Mera varsa hayat vardır