Teknosa'da teknoloji bayramı başlıyor

Teknosa, evlerde kutlamaya hazırlandığımız Ramazan Bayramı için yeni ihtiyaçları da göz önüne alarak, farklı ürün gruplarında özel kampanyalar başlattı.

Teknosa'da teknoloji bayramı başlıyor
09 Mayıs 2021 - 06:46

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, evlerde kutlamaya hazırlandığımız Ramazan Bayramı için yeni ihtiyaçları da göz önüne alarak, farklı ürün gruplarında özel kampanyalar başlattı. Sanal bayram kutlamalarında kullanılabilecek kulaklıklardan notebooklara, aydınlatma ürünlerinden gaming aksesuarlara kadar pek çok ürün avantajlı fiyatlarla teknoloji severlerin ilgisine sunuldu.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, tam kapanma nedeniyle evlerde kutlayacağımız Ramazan Bayramı için “Paylaşılacak mutlu anlar varsa, Teknoloji yanındaysa” sloganıyla değişen ihtiyaçlara paralel 17 Mayıs’a kadar sürecek indirim fırsatlarına başladı. Evden çalışma ve evden eğitim sürecinin devam etmesiyle birlikte yıldızı parlayan teknoloji ürünlerinden notebook ve tabletlerde yüzde 20’ye varan indirim gerçekleştiren Teknosa, akıllı telefon ve giyilebilir ürünlerde özel avantajların yanı sıra sanal bayram kutlamalarında ihtiyaç duyulabilecek kulaklık modellerini de yüzde 25’e varan indirim fırsatıyla satışa sunuyor.  Teknosa, evde ailece geçirilen zamanın artması ve evde yemek yapma trendinin yükselmesiyle birlikte öne çıkan elektrikli ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde yüzde 50’ye, eğlencenin eve kaymasıyla daha fazla talep gören gaming aksesuarlarda ise yüzde 40'a varan indirim imkanı sağlıyor. Seçili aydınlatma ürünlerinde yüzde 20 net indirimin yanı sıra yaza hazırlık için farklı ürünlerde sürpriz kampanyalar var. 

Futbol severler de unutulmadı

Teknosa, futbol severlerin haziran ayında başlayacak Avrupa Futbol Şampiyonası deneyimini en iyi şekilde yaşamaları için ise mayıs ayı boyunca TV’lerde yüzde 15’e varan indirimler gerçekleştirecek. Mayıs ayı sonuna doğru televizyonlarda Mini LED, Neo QLED gibi yeni nesil modelleri ürün gamına ekleyecek olan Teknosa, televizyonların yanında soundbar ve ses sistemlerinde de hem hediye hem indirim kampanyaları düzenliyor. 

COVID-19 tedbirleri kapsamında Türkiye genelindeki tüm mağazalarının faaliyetlerine geçici süreyle ara veren Teknosa’nın ürün ve hizmetlerine teknosa.com’dan, Teknosa mobil uygulamasından ve 0850 222 55 99 numaralı çağrı merkezinden kesintisiz olarak ulaşmak mümkün. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mobilya sektöründe düğün heyecanı! 600 bin çift evlenecek
Mobilya sektöründe düğün heyecanı! 600 bin çift evlenecek
İslamofobi ısrarla gündemde tutulmaya çalışılıyor! Peki neden?
İslamofobi ısrarla gündemde tutulmaya çalışılıyor! Peki...