Tavuk Dünyası’ndan Tekirdağ’a 5 ay içinde 2. restoran yatırımı

Tekirdağ’daki ‘ilk şube yatırımı’nı Orion AVM’de açtığı restoranıyla yapan Tavuk Dünyası, uluslararası ödüllere sahip lezzetlerini Tekirdağlı konuklarına şimdi deTekira AVM’de kapılarını açan 2. restoranında sunuyor...

10 Ağustos 2019 - 09:42

Tavuk Dünyası ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründeki farkını hissettirirken, lezzet noktaları haritasına kattığı yeni şubeleriyle de büyümesini sürdürüyor. Tekirdağ’daki ilk şube yatırımı olarak 5 ay önce hizmete giren Çorlu Orion AVM’deki restoranından sonra Tavuk Dünyası, bölgedeki ikinci şube yatırımını da gerçekleştirdi. Tavuk Dünyası Tekirdağ’daki ikinci restoranını şehrin önemli sosyalleşme merkezlerinden olan Tekira AVM’de hizmete açarak konuklarını ağırlamaya başladı.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, kısa bir süre içinde Tekirdağ’a ikincişubeyatırımlarını yapmaktan dolayı çok mutlu olduklarını vurgulayarak şunları söyledi: “Bizler için önemli şehirler arasında yer alan Tekirdağ’daki ilk şubemizi Mart ayında Çorlu Orion AVM açmış ve uluslararası ödüllere sahip lezzetlerimizi konuklarımızla buluşturmaya başlamıştık. Çok değil, sadece 5 ay gibi kısa bir süre sonra, Tekirdağ’daki ikinci şube yatırımımızı da yaptık ve Tekira AVM’de hizmete giren yeni restoranımızla birlikte daha fazla Tekirdağlı konuğumuzla bir araya gelmeye başladık. Markamıza gelen yatırım talepleri bizleri gerçekten de gururlandırıyor. Bu talepleri büyük bir titizlikle değerlendiriyor ve gerek şubelerimizin hiç olmadığı gerekse de daha fazla şubeleşmek istediğimiz bölgelerde kesintisiz şekilde büyümemizi sürdürüyoruz. Daha fazla lezzet severi ağırlamak ve bulunduğumuz yerlerin sayısını daha yukarılara taşımak adına yılın kalan aylarında da Türkiye’deki yatırımlarımıza devam edeceğiz.”

Tekira AVM’deki hizmete giren şubesiyle birlikte Tavuk Dünyası, AVM restoranlarının sayısını 144’e Türkiye’deki toplam şube sayısını ise 49 şehirde 196’ya taşımış oldu.

Farklı lezzetler, lezzetleri taçlandıran ödüller

Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.

Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşumuna meydan vermeden tüm menüler, sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Her yeni sipariş için kişiye özel temiz bir tava kullanan Tavuk Dünyası, bu mükemmeliyetçi yaklaşımı ile kaliteden ödün vermiyor.

Türk damak tadına uygun menülerinde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını birlikte sunan Tavuk Dünyası, restoranlarında misafirlerini lezzet ve kaliteli yaklaşımıyla ağırlıyor.

Tavuk Dünyası pazara girdiğinden bu yana, dünyaca ünlü bağımsız birçok kuruluş tarafından kalite, lezzet ve en çok tercih edilen marka kategorilerinde çeşitli ödüllere de layık bulundu. Tavuk Dünyası’nın en sevilen ürünleri ‘Kekiklim’, ‘Şefin Tavası’ ve ‘Közlüce’Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün (iTQi) 2018 yılı organizasyonu değerlendirmelerinde de 3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görüldü.

3 yıldır arka arkaya 3 farklı jüri heyeti tarafından ‘3 Yıldızlı Üstün Lezzet Ödülü’ne layık bulunan Şefin Tavası ve Kekiklim’in elde ettiği bu kesintisiz başarı, Tavuk Dünyası’na aynı zamanda ‘Kristal Lezzet Ödülleri’ni de (Crystal Taste Award) kazandırdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turizm Payı ve Konaklama Vergisine Akademisyen bakışı...
Turizm Payı ve Konaklama Vergisine Akademisyen bakışı...
Babil Dizisi, Halit Ergenç ve Para...
Babil Dizisi, Halit Ergenç ve Para...