Tarifeni Seç, Elektrikte indirime Geç!

Tarifeni Seç, Elektrikte indirime Geç!

Tarifeni Seç, Elektrikte indirime Geç!
04 Ekim 2017 - 01:15

AKSA Elektrik, tarifeleriyle serbest elektrik tüketicilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Sürekli AKSA, Zamsız AKSA, Merhaba AKSA, Esnek AKSA gibi özel tarifeleriyle dikkat çeken AKSA Elektrik, tüketicilere elektrikte indirim ve avantajlarla dolu bir dünyanın kapılarını açıyor.

AKSA Elektrik’in tarifeler dünyası tüketicilerine farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. AKSA Elektriğin Sürekli AKSA, Zamsız AKSA, Esnek AKSA ve Merhaba AKSA Serbest Tüketici Tarifeleri, sabit fiyat garantisinden indirime kadar pek çok avantaj sunuyor.

AKSA Elektrik Tarifeler Dünyası tüketiciler için avantajlar sunuyor

Sürekli AKSA tarifesi, aylık elektrik fatura bedeli 82 TL ve üzerinde olan tüm serbest tüketicilere avantajlı tarifeyi sürekli olarak indirimli sunuyor. Sürekli AKSA 12 tarifesi ise 1 yıl boyunca faturadaki aktif enerji birim fiyatı üzerinden değişmeyen oranda indirim sağlıyor. AKSA 24 tarifesi de aynı avantajı tam 2 yıl boyunca sunuyor.

Zamsız AKSA tarifesiyle serbest tüketiciler, elektriği zamsız olarak almaya devam ediyor. Faturadaki aktif enerji birim fiyatı da 1 yıl boyunca sabitleniyor. Elektriğe zam gelse bile aktif enerji birim fiyatı 1 boyunca değişmeden sabit kalıyor.

Merhaba AKSA tarifesiyle 18 aylık sözleşme yapan serbest tüketiciler ilk ay elektrik faturasını ödemiyor.

Esnek AKSA tarifesi ise aylık elektrik fatura bedeli 82 TL ve üzerinde olan tüm serbest tüketicilerin, AKSA’nın avantajlı tarifesinden süre taahhüdü vermeden hizmet almasına olanak sağlıyor.

Tüketim ayrımı gözetmeksizin tüm abone gruplarını avantajlı fırsatlarından yararlandıran AKSA Elektrik’e başvurular, 444 4 610 numaralı çağrı merkezinden, web sayfasından, 0533 155 2572 numaralı Whatsapp hattından ve Türkiye genelindeki AKSA Satış ve Müşteri Hizmet Noktaları üzerinden yapılabiliyor.