<
SP Adayı Çakar: “Asla yemeyeceğiz, yedirmeyeceğiz”

SP Adayı Çakar: “Asla yemeyeceğiz, yedirmeyeceğiz”

Saadet Partisi Seferihisar Belediye Başkan Adayı Zehra Çakar, vatandaşlarla bir araya gelerek çalışmalarını sürdürdü. Seferihisarlıların dertlerini, beklentilerini dinledi, her kesimle sohbet etti. Çakar, "Asla partizanlık yapmayacağız. Kapımız herkese açık olacak. Asla yemeyeceğiz, yedirmeyeceğiz” dedi.

21 Mart 2019 - 16:55

Ürkmez pazarında vatandaşlarla ve pazarcılarla sohbet eden Çakar, başkanlık hedeflerini ve ilçe için hazırladığı projeleri anlattı. Halk meclisleri kuracağını ve katılımcı bir yönetim anlayışı sergileyeceğini belirten Çakar, “İşsizliği önlemek amacıyla ilçemizin atıl durumda bulunan kaynaklarını değerlendireceğiz. Belediye bünyesinde kuracağımız iş masasında, istenen nitelikli elemanların işverenle buluşturulmasını sağlayacağız.” şeklinde konuştu. Yakınma ve şikâyet dönemini kapatıp, kaynaklara dönerek büyük bir seferberlik başlatacağını kaydeden Zehra Çakar, yemeyen-yedirmeyen dürüst bir yönetimin temel ilkeleri olduğunu vurguladı. 

Milli Görüş belediyeciliğine ihtiyaç var
Ardından Turgut köyüne ziyarette bulunan SP Adayı Çakar, kendisine aktarılan sıkıntıları dinleyerek çözüm önerilerini anlattı. Çakar, “Halkımıza planlı, sağlıklı, güvenli, tüm yaşayanların dostu, birlikte yönetilen bir yerde yaşam imkânı sunacağız. Sorundan kaçmayan, üzerine giden ehil kadrolarla kronikleşmiş sorunların üstesinden geleceğiz. Yıllanmış problemleri çözeceğiz.” dedi.

Yaşanabilir bir Seferihisar için Milli Görüş belediyeciliğine ihtiyaç duyulduğunu bildiren Çakar, insanların sağlığına, mutluluğuna, refahına ve güvenli geleceğine dönük projeler ürettiklerini ifade etti. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hayko Cepkin'den Müthiş Sahne Şov
Hayko Cepkin'den Müthiş Sahne Şov
17 Ağustos'un 20. yılı: İstanbul depreme hazır mı?
17 Ağustos'un 20. yılı: İstanbul depreme hazır mı?