Sokak hayvanları için anlamlı iş birliği

Karşıyaka Belediyesi, sivil toplum örgütleri ve hayvanseverler ile birlikte sokakta yaşayan can dostların temel ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaya devam ediyor.

Sokak hayvanları için anlamlı iş birliği
05 Haziran 2021 - 15:10
Karşıyaka Belediyesi, sivil toplum örgütleri ve hayvanseverler ile birlikte sokakta yaşayan can dostların temel ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaya devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Torbalı Carrefour mağazası, Hayvanların Yaşam Hakları Federasyonu (HAYKONFED) ve Ege Hayvan Hakları Federasyonu (EGEFED) ile iş birliği yapan Belediye, Tay Park’ta mama dağıtım etkinliği gerçekleştirdi. Carrefour tarafından bağışlanan toplam 750 kilogram köpek maması, iki federasyon tarafından belirlenen hayvanseverlere ulaştırıldı. 

BESLENME DESTEĞİ
Tüm katkıda bulunanlara teşekkür eden Karşıyaka Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Carrefour mağazasının sokak hayvanları için değerlendirilmek üzere bağışladığı köpek mamalarını, HAYKONFED ve EGEFED aracılığıyla hayvanseverlerimize ulaştırdık. Bir nebze de olsa sokak hayvanlarının beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak bu anlamlı destek için tüm katkı sağlayanlara teşekkür ediyoruz. Dayanışma ve hayvanseverlik bilinci içerisinde bu tür çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kış aylarının sağlık deposu: TURP
Kış aylarının sağlık deposu: TURP
Omicron tehlikesi büyüyor: "Diğer varyantlara göre daha fazla mutasyon taşıyor…"
Omicron tehlikesi büyüyor: "Diğer varyantlara göre daha fazla...