Sıla'dan online 14 Şubat konseri

Aşk Şarkılarının Vazgeçilmez İsmi Sıla, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Zorlu PSM Online’da...

Sıla'dan online 14 Şubat konseri
10 Şubat 2021 - 17:07
Aşk Şarkılarının Vazgeçilmez İsmi Sıla, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Zorlu PSM Online’da. Yerli pop müziğinin önemli isimlerinden Sıla, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel hazırladığı repertuvarı ile PSM Online’da dinleyicilerini bu kez aşkla buluşturmaya hazırlanıyor.

Hafızalara yer etmiş besteleri ve güçlü sesiyle sevgililer gününde evinize konuk olmaya hazırlanan Sıla’nın PSM Online’a özel olarak ücretsiz gerçekleştireceği konser, 21:00’da başlayacak! 

Sanatseverleri evlerinin konforunda da sanatla buluşturmayı sürdüren Zorlu PSM,  hem güçlü sesi hem de unutulmaz aşk besteleri ile Türk pop müziğinin önemli isimlerinden Sıla’yı 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel repertuvarı ile çevrimiçi platformu PSM Online’da ağırlamaya hazırlanıyor.

 Sahne eğitimine lise yıllarında başlayan ve caz eğitimini Bilgi Üniversitesi’nde tamamlayan Sıla, şarkıcı kimliğinin yanı sıra söz yazarı ve besteci kimliğiyle de eleştirmenler tarafından övgüyle karşılanıyor.

Çok kısa sürede besteleri ve güçlü yorumuyla aşk şarkılarının vazgeçilmez isimleri arasına adını yazdıran Sıla; en özel, en sıcak ve en samimi aşk şarkılarından oluşan özel repertuvarıyla 14 Şubat Sevgililer Günü’nde dinleyicilere aşk dolu bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor.

 14 Şubat Pazar akşamı, saat 21:00’da online.zorlupsm.com’a özel ücretsiz olarak yayınlanacak. 21:00 – 21:45 saatleri arasında gerçekleşecek konseri sakın kaçırmayın!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Club & Hotel Letoonia'nın 2022 yılı erken rezervasyon fırsatları tatil severleri bekliyor
Club & Hotel Letoonia'nın 2022 yılı erken rezervasyon fırsatları...
Denizcilik Sektörünün Uluslararası Buluşması: Expomaritt Exposhipping İstanbul
Denizcilik Sektörünün Uluslararası Buluşması: Expomaritt...