Sıla'dan Güldüren Beyaz Atlı Prens Göndermesi: Panik Yok, Hala Bekarım

Kerki ve Solfej’in düzenlediği yaz konserleri kapsamında Ege'de fırtınalar koparan Sıla, ikinci kez çıktığı Ayvalık Amfi Tiyatro Sahnesi'nde bir kez daha müzikseverleri büyüledi.

Sıla'dan Güldüren Beyaz Atlı Prens Göndermesi: Panik Yok, Hala Bekarım
20 Ağustos 2018 - 19:29

‘On’dan Kalan Şarkılar’ konseptiyle Ege Turnesine devam eden başarılı popçu Sıla, Altınoluk'un ardından Ayvalık'ta da ''double'' yaptı.

31 Temmuz'da çıktığı Ayvalık Amfi Tiyatro Sahnesi'nde bir kez daha devleşen Sıla, şarkıları ile olduğu kadar güzelliği ve sahne enerjisi ile de herkesi büyülemeyi başardı.

Her zaman olduğu gibi şarkı aralarında seyircilerle samimi diyaloglarda kuran başarılı popçu, ''İnternete ve basına yansıyan haberlerden sonra babam apar topar annemi aramış. ''Haberleri okudun mu? Bizim kız evleniyormuş'' Annem tabi rahat... ''Merak etme, öyle bir şey olsa bizim gazetelerden önce haberimiz olur'' cevabını vermiş babama. Maşallah basında öyle başlıklar atmış ki; bende bir an evleniyorum filan sandım. Düğün telaşı yazanlara bize yaşattıkları heyecan için teşekkür ediyorum. Bizim beyaz atlı prens ata ters bindi herhalde baksanıza hala tescilli bekarım. Neyse şükürler olsun ki bununla yaşamayı öğrendik.'' sözleri ile etkinlik alanındaki herkesi kahkahalara boğdu.

Ayvalık Amfi Tiyatro'da gerçekleştirdiği konserinin son bölümünde ise her zaman olduğu gibi ''partili goy goy şarkılar'' adını verdiği şarkılarla final yapan Sıla, tek bir boş koltuk kalmayan ve merdivenleri bile tıka basa dolan mekanda sahnesini alkışlar arasında tamamladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmirlilere müjde: "90 Dakika Ücretsiz Aktarma" Yeniden Hayata Geçiyor
İzmirlilere müjde: “90 Dakika Ücretsiz Aktarma” Yeniden Hayata...
İzmir'de 15 Temmuz'da İZBAN Ücretsiz, Diğer Toplu Ulaşım Yüzde 50 İndirimli
İzmir'de 15 Temmuz’da İZBAN Ücretsiz, Diğer Toplu Ulaşım...