Sevgililer Günü'ne özel hediye fikirleri!

Paşabahçe’den Sevgililer Günü’ne özel fikir ve öneriler...

Sevgililer Günü'ne özel hediye fikirleri!
12 Şubat 2021 - 18:36

Paşabahçe, Sevgililer Günü’nde sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere yine birbirinden güzel hediye seçenekleri ve sürpriz önerileri sunuyor. 

 –Sevgililer Günü’nde sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin hediye arayışına yüzlerce ürün alternatifiyle son veren Paşabahçe, uygun fiyatlı ve farklı hediye seçenekleriyle yüzleri güldürüyor. “Ona yıl boyu kullanacağı bir Paşabahçe hediyesi alın” diyerek yüzlerce farklı hediye seçeneği sunan Paşabahçe, Sevgililer Günü için özel fikir ve öneriler de sunuyor. 

 Paşabahçe’nin şık kadeh serileriyle farklı içecekler hazırlamak keyifli anlara kapı açarken, cam kupalarda sıcak çikolata keyfi hoş sohbetleri de beraberinde getiriyor. 

En Güzel Sunumlarınız İçin; Patisserie 

Çeşit çeşit Paşabahçe kavanozların içine konulan sevgi notları ve şekerlemeler mutluluğu ikiye katlıyor. Paşabahçe’nin favori sunum ürünü ailesi Patisserie’de yer alan, orta boy ayaklı servis tabağı ve bir kapaktan oluşan Petite Patisserie ve farklı desenler içeren dört servis tabağından oluşan Madlen’e hazırlanacak tek lokmalık tatlılar aşıkları mutlu ediyor.

Sevdikleriniz İçin En Özel Fikirler 

Su içmeyi çok seven ya da su içmeyi unutan sevgilisine hatırlatma yapmak isteyenler için rengarenk şişeler ve sürahiler sağlığa vurgu yaparken, mutfakların ve sofraların vazgeçilmezi Borcam’da yapılacak harika bir tatlı sevdikleriniz kalbini yeniden çalacak.

Paşabahçe’nin vazolarına ve geniş kaselerine mis kokulu çiçek aranjmanları hazırlamak ve evde Paşabahçe ürünleri ile özenle hazırlanan bir kahvaltı ya da akşam yemeği bu özel güne yakışan en anlamlı fikirler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Jeopark Ziyaretçi Merkezi'nde çalışmalar devam ediyor
Jeopark Ziyaretçi Merkezi'nde çalışmalar devam ediyor
Atatürk Evi'nde restorasyon çalışmaları hız kesmeden devam ediyor
Atatürk Evi'nde restorasyon çalışmaları hız kesmeden devam...