Şehit Polis Cemal Ilgaz Caddesi'nde Çalışmalar Sürüyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesi Şehit Polis Cemal Ilgaz Caddesi’nde prestij proje kapsamında başlattığı çalışmalarında büyük aşama kaydetti.

Şehit Polis Cemal Ilgaz Caddesi'nde Çalışmalar Sürüyor
04 Mayıs 2022 - 13:08
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesi Şehit Polis Cemal Ilgaz Caddesi’nde prestij proje kapsamında başlattığı çalışmalarında büyük aşama kaydetti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Sanayi Sitesi bölgesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını inceleyip, ekiplere çalışmalarında kolaylıklar diledi.
 
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’da prestij proje kapsamında yenilemeye başladığı Şehit Polis Cemal Ilgaz Caddesi’nde yoğun bir iş programı uyguluyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Akhisar Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Tahsin Arslan, Yol Bakım ve Onarım Şube Müdürü Serdinç Bulut, Yapım Kontrol ve Uygulama Şube Müdürü Egemen Eceoğlu ile birlikte devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Şehit Polis Cemal Ilgaz Caddesi’nde kaldırım ve bordür düzenlemelerinin yapıldığını belirten Öztozlu, “Cadde üzerinde ekiplerimiz bir taraftan elektrik işlerini kontrol ediyor, diğer taraftan sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Burası İstanbul-Ankara yolunu; Akhisar-Salihli karayolunu birbirine bağlıyor. Hummalı bir çalışma içerisindeyiz. Başkanımız Cengiz Ergün öncülüğünde il genelinde olduğu gibi Akhisar ilçemize de yeni yaşam alanları kazandırmak istiyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarım Bakanlığının Kadın Balıkçı Projesine Foça'dan Destek
Tarım Bakanlığının Kadın Balıkçı Projesine Foça’dan...
Site aidatları kira bedeline yaklaştı
Site aidatları kira bedeline yaklaştı