Sabancı Üniversitesinde "Lider Buluşmaları" devam ediyor

İş dünyasının liderleri, bilgi ve deneyimlerini Sabancı Üniversitesi öğrencileri ve mezunlarıyla paylaşmayı sürdürüyor...

Sabancı Üniversitesinde "Lider Buluşmaları" devam ediyor
22 Ocak 2021 - 20:38
İş dünyasının liderleri, bilgi ve deneyimlerini Sabancı Üniversitesi öğrencileri ve mezunlarıyla paylaşmayı sürdürüyor.  Mercedes-Benz Türk CEO’su Süer Sülün, Migros İcra Kurulu Üyesi Mustafa Bartın, sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş ve PepsiCo Türkiye Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ece Aksel, “Lider Buluşmaları”na konuk oluyor.  

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi tarafından 10 yılı aşkın süredir düzenlenen Lider Buluşmaları etkinlikleri, iş dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla devam ediyor. Şimdiye kadar 40’tan fazla üst düzey yönetici ve liderin, farklı alanlarda bilgi ve tecrübelerini paylaştığı Lider Buluşmaları’nın Ocak – Nisan ayları arasındaki yeni konuşmacıları; Mercedes-Benz Türk CEO’su Süer Sülün, Migros Perakende Operasyonlarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Mustafa Bartın, sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş ve PepsiCo Türkiye Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ece Aksel olacak.

Ocak - Nisan   arasında her ay düzenli olarak gerçekleşecek buluşmalarda Mercedes-Benz Türk CEO’su Süer Sülün, Otomotiv Sektörü ve Ar-Ge; Migros İcra Kurulu Üyesi Mustafa Bartın, Perakende Sektöründe E-Ticaret Etkisi; sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş, Çevrimiçi Platform Dinamikleri; PepsiCo Türkiye Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ece Aksel ise Perakende ve E-Ticaret Stratejisi konularında bilgi ve deneyimlerini öğrenciler ve mezunlarla paylaşacaklar. Online gerçekleşecek buluşmalarda öğrenciler ve mezunlar, iş dünyasının stratejilerini alanının önde gelen üst düzey yöneticilerinden dinleyecekler.

Öğretim programı ve etkinlikler aracılığıyla eğitimi desteklemenin yanı sıra bilgiyi geliştirmek ve toplumsal ilerlemeye katkıda bulunmak felsefesinden yola çıkan Sabancı Üniversitesi’nin, öğrenci ve mezunların isteklerine duyarlı olarak hayata geçirdiği etkinlikler her ay düzenleniyor. Lider Buluşmalarına katılan iş hayatının çok değerli liderlerinin bilgi ve deneyimleri ile bugüne geliş hikayeleri, stratejileri ve gelecek vizyonları öğrenciler ve mezunlarla paylaşılarak bilginin yayılmasının sağlanması hedefleniyor.

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi’nin özel serisi olan “Lider Buluşmaları”, yıl boyunca devam edecek. Gelişmeleri sbs.sabanciuniv.edu/tr/lider-bulusmalari adresinden takip edebilirsiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Egeli ihracatçılar: Yüksek enflasyon bizi 30 yıl geriye attı
Egeli ihracatçılar: Yüksek enflasyon bizi 30 yıl geriye attı
Araştırma: Genç kuşağın algı seviyesi düşük çıktı
Araştırma: Genç kuşağın algı seviyesi düşük çıktı