Saadet'li adaylardan Alsancak'ta sevgi yürüyüşü

Saadet Partisi İzmir 1. Bölge milletvekili adayları Ozan Ganiüsmen ile Furkan Turgut, seçim çalışmalarını Alsancak’ta sürdürdü...

Saadet'li adaylardan Alsancak'ta sevgi yürüyüşü
22 Haziran 2018 - 13:18

Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde partililerle birlikte sevgi yürüyüşü yapan SP adayları, vatandaşlara karanfil dağıttı. Milletvekili adaylarının Alsancak’taki yürüyüşüne, Konak İlçe Başkanı Yaşar Eroğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Konak İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları da katıldı. Bir konuşma yapan Saadet Partisi’nin beyin cerrahı adayı Op. Dr. Ozan Ganiüsmen, "Siyaseten, ekonomik olarak ve ahlaken bir tıkanma yaşayan ülkemizin değişime ihtiyacı olduğunu görüyoruz. Eğer geçim sıkıntısını daha fazla hisseder hale geldiysek, eğer gözümüzün önünde birçok haksızlıkların yapıldığına, partizanlığın çoğaldığına inanıyorsak mutlaka bir değişime ihtiyaç var demektir. Bu noktada bizim derdimiz şahıslar değil, sistemin kendisidir. Polemik yapmadan siyaset yapan tek parti Saadet Partisi’dir. Kardeşliğin, birlik ve beraberliğin teminatıdır." dedi.

SP’nin İzmir listesindeki en genç adayı olan 22 yaşındaki mimarlık öğrencisi Furkan Turgut ise, “Kutuplaşmayı, kucaklaşma ile değiştireceğiz. Haksızlığı ve adaletsizliği, adalet ile değiştireceğiz. Faizci, kapitalist, tüketen ekonomiyi, üreten ekonomi ile değiştireceğiz.” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye Ekonomisi 2023'ü nasıl kapatacak? 2024 neler getirecek?
Türkiye Ekonomisi 2023’ü nasıl kapatacak? 2024 neler getirecek?
Türkiye'nin sağlık turizmi raporu
Türkiye’nin sağlık turizmi raporu