Poyraz Otomotiv'den Fiorino'da dev kampanya

    Ticarinin yıldızı Fiorino artık benzinli seçeneğiyle Poyraz Otomotiv’de

    Poyraz Otomotiv'den Fiorino'da dev kampanya
    07 Ekim 2017 - 11:32

    Fiat’ın en çok tercih edilen ticari araçları arasında yer alan Fiorino, yeni benzinli modeliyle Poyraz Otomotiv Showroom’unda yerini aldı. 43 bin 900 liradan başlayan kampanyalı fiyatla satışa sunulan Fiorino’nun, bu yıl da satış rekorları kırması bekleniyor.

    Fiat’ın müşteri memnuniyet ödüllü bayisi Poyraz Otomotiv, 2018 yılına ticari araçlarda dev bir kampanyayla hazırlanıyor. Yeni benzinli modeliyle ticari araçlar arasındaki tahtını güçlendirecek olan 2018 model Fiat Fiorino, Poyroz Otomotiv Showroom’unda görücüye çıktı.

    Fiorino 1 milyonu aştı

    Yeni Fiorino’nun şimdiden büyük ilgi gördüğünü belirten Showroom Satış Şefi İlknur Aydemir, “2007 yılında piyasaya girerek kendi segmentini oluşturan ve Fiat’ın bir milyonun üzerinde üretim gerçekleştirdiği Fiorino, ilk kez benzinli motor seçeneğiyle satışa sunuldu. Fiat’ın 1.4 motor seçeneğiyle piyasaya arz ettiği yeni Fiorino, daha önce dizel araçlarda satışı yapılan Pop, Safeline ve Premio donanım paketleriyle tercih edilebiliyor. 77 beygirlik güçlü motoruyla esnafın yükünü zorlanmadan çekecek olan yeni Fiorino, yakıt tasarrufunda da çok iddialı. Yeni benzinli Fiorino, güçlendirilmiş arka köprü sayesinde LPG dönüşümüne de uygun” dedi.

    Dizeller yine iddialı

    Benzinli Fiorino’nun piyasaya çok iddialı bir giriş yapması beklenirken, 2 farklı motor seçeneğiyle piyasaya sunulan dizel Fiorino modelleri de yeni yılda zirvedeki yerini bırakmayacak. 75 ve 95 beygirlik 1.3 Multijet Euro5+ motorlarla showroomlarda görücüye çıkan dizel Fiorino’lar, kullanıcılarına hem yakıt tasarrufu hem de keyifli bir sürüş vadediyor.

      İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
      Yaşar Üniversitesi'nden deprem paneli: Güçlendirmede ve denetim şart
      Yaşar Üniversitesi'nden deprem paneli: Güçlendirmede ve denetim...
      AK Partili Baran'dan Cemil Tugay'a "Züğürt Ağa" Benzetmesi
      AK Partili Baran'dan Cemil Tugay'a "Züğürt Ağa" Benzetmesi