Philips Lumea Prestige ile Pürüzsüz Bir Cilt Hayal Değil!

Güzelliklerinden ödün vermek istemeyen kadınları düşünen Philips, şimdiye kadar geliştirdiği en güçlü IPL cihazı Lumea Prestige ile kısa sürede istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlıyor. Yaklaşan yaz mevsimine hazırlık yapmak isteyen kadınlar, Philips Lumea Prestige ile yalnızca 3 uygulamada tüylerin %92'sine varan azalma sağlayabiliyor*

12 Mart 2020 - 12:29 - Güncelleme: 12 Mart 2020 - 12:34

Hayatı kolaylaştıran ürünleri ile kullanıcılarına her daim konfor sağlayan Philips, yaz aylarına hazırlık yapmak isteyen kadınların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Profesyonel güzellik salonlarında da kullanılan IPL teknolojisinden (Yoğunlaştırılmış Işık Teknolojisi) faydalanan ve dermatologlarla birlikte tasarlanan Philips Lumea Prestige tüy sorununuzu kolay, güvenli ve etkili bir şekilde evinizin rahatlığıyla çözmenizi sağlıyor.

Tüy köklerine hassas ışık atımları yaparak kökleri dinlenme aşamasına geçiren Philips Lumea Prestige, vücudunuzdaki tüylerin tekrardan uzamasını engelliyor. Uygulamanın tekrarlanmasıyla cildiniz tüylerden arınıyor; pürüzsüz ve yumuşacık bir hale geliyor. Hassas bölgelerde bile güvenli kullanım imkânı sunan Lumea Prestige ile ilgili yapılan tarafsız araştırmalar, yalnızca 3 uygulama ile tüylerde %92'ye varan azalma olduğunu gösteriyor[1].

Vücut (bacaklar, kollar, karın) ve yüz (dudak üstü, çene) bölgeleri için benzersiz kavisli iki akıllı aparata sahip olan Philips Lumea Prestige, kablolu ve kablosuz kullanım seçeneği ile ev konforunda IPL olanağı sağlarken 5 farklı ışık ayarı ve SmartSkin sensörü sayesinde cilt tonunuza en uygun ayarı seçerken profesyonelliğini gözler önüne seriyor.

[1] Uygulama planı takip edilerek 3 uygulamadan sonra bacaklarda %92 oranına varan tüy azalması ölçülmüştür, sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mart ayında öne çıkan ekonomi başlıkları
Mart ayında öne çıkan ekonomi başlıkları
New Cosmos of Photography 2020 Yarışması Başvuruları Başladı
New Cosmos of Photography 2020 Yarışması Başvuruları Başladı