Penti'de 'Bikini Day' kampanyası başladı!

Plaj Koleksiyonu'nda her şey NET %40 indirimli...

04 Temmuz 2019 - 12:30

Tatil bavulunuz hazır mı? Sadece bikini ve mayolarla değil, plaj kıyafetinden aksesuarlara kadar tatil denilince akla gelen tüm ihtiyaçları bir arada sunan Penti sizi indirime davet ediyor. Tatil heyecanına ortak olan marka, 4-7 Temmuz tarihleri arasında geçerli Bikini Daykampanyasıyla tüm ürünlerde net %40 indirim fırsatını sunuyor.

Her yaş ve her stil sahibi kadına hitap eden Penti 2019 Plaj Koleksiyonu, 65 bin farklı kombin imkanıyla sizi dünyanın tüm sahillerine uzanan bir hikaye sunuyor.

3-15 yaş arası kız ve erkek çocukları için oluşturulan Penti Young da tatil heyecanını yaşatmaya hazır. Penti Young Plaj Koleksiyonu'nda bu sezon dinamik ve canlı renkler, eğlenceli ve masalsı karakterlerle birleşiyor. Kız çocukları için mayokinilerden mayolara, bikinilerden rengarenk aksesuarlara birçok tasarım sunan Penti Young, erkek çocuklar için de onlarca alternatif sunuyor. Rahat ve suya dayanıklı plaj terliklerinin, şapkaların ve sevimli plaj havlularının da yer aldığı koleksiyonla çocukların yaz tatili bavulu şimdiden hazır.

Bikini Day kampanyasını kaçırmayın!

www.penti.com

Kaynak: effect.com.tr
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güçlü Kayral:
Güçlü Kayral: "E-Ticaret, Düğün Alışverişleriyle Rekor...
Turkcell’de işe alım süreci online olarak gerçekleştiriliyor
Turkcell’de işe alım süreci online olarak gerçekleştiriliyor