Otomobil Oscarı ödül töreni İstanbul Park'ta düzenlendi

OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN TEMSİLCİLERİ AYLAR SONRA İLK KEZ BULUŞTU

Otomobil Oscarı ödül töreni İstanbul Park'ta düzenlendi
17 Haziran 2020 - 23:30

Otomotiv Gazetecileri Derneği (OGD) tarafından bu yıl 5’incisi organize edilen ve tüm aşamalarında büyük heyecan yaşanan “Türkiye’de Yılın Otomobili” yarışmasının finalinde otomotiv sektörünün temsilcileri İstanbul Park’ta buluştu. Yarışmada Renault Clio’nun birinci olarak seçildiği Türkiye’de Yılın Otomobili 2020 Yarışması’nın ödül töreninde pandemi önlemleri sonrasında biraraya gelen sektör temsilcileri yılın otomobili sonuçları açıklanıncaya kadar büyük heyecan yaşadılar.

Sunuculuğunu Ela Rümeysa Cebeci’nin yaptığı törene aralarında Vural Ak, Berk Çağdaş, Şükrü Bekdikhan, Hakan Tiftik, Tayyar Bahadır ile birlikte otomotiv sektörünün bir çok yöneticisi katıldı. Aylar sonra bir araya gelen sektör temsilcileri pandemi öncesi dönemi ve normalleşmeyi değerlendirerek ‘geleceğe umutla baktıklarının’ altını çizdiler.

Otomotiv Gazetecileri tarafından Türkiye’nin “Otomobil Oscarı”na layık görülen Renault Clio’nun açıklandığı törenin ev sahipliğini yapan OGD Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Sandık, Türkiye’de Yılın Otomobili finalinin heyecanlı geçtiğini söyleyerek “Yılın otomobili seçiminin, tüketicinin otomobil tercihinde önemli bir rol oynayacağına inandığını” söyledi.

“Türkiye’de Yılın Otomobili 2020” Hassan Tekstil ana sponsorluğunda, Bridgestone, Intercity ve Shell Helix Motor Yağları co-sponsorluğunda gerçekleşti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Jeopark Ziyaretçi Merkezi'nde çalışmalar devam ediyor
Jeopark Ziyaretçi Merkezi'nde çalışmalar devam ediyor
Atatürk Evi'nde restorasyon çalışmaları hız kesmeden devam ediyor
Atatürk Evi'nde restorasyon çalışmaları hız kesmeden devam...