Okul sezonu FLO ile başlıyor!

Okulların açılmasına sayılı günler kaldı. Okula dönüş yapacak öğrenciler için heyecan başladı. Okul sezonu için tüm çocuklara konforlu ve cazip alternatifler sunan FLO’nun, sezon trendlerini yansıtan birbirinden şık, spor ve casual modellerini görmeden okul alışverişinizi yapmayın!

03 Eylül 2019 - 14:39 - Güncelleme: 03 Eylül 2019 - 14:44

Okula rahat ve havalı bir ayakkabı ile adım atmak isteyen çocuklar FLO’nun Sonbahar Koleksiyonu’nda aradığını bulacak. Okul kıyafetleriyle en çok tercih edilen siyah, lacivert, taba ve grinin yanı sıra bej, pudra ve mavi renklerinin de ağırlıkta olduğu koleksiyonda kızlar için metalik renkli sneaker’lar ve makosen modeller öne çıkıyor. Erkeklerin tercihi ise beyaz, siyah, lacivert ve taba renklerin hâkim olduğu modellerle, renkli taban özelliğiyle tarz yaratan ayakkabılar oluyor.

Klasik modellerin vazgeçilmezi olan makosen ayakkabılar, rugan yapısıyla okul formalarına uyum sağlarken, metalik etkilerin görüldüğü kalın tabanlı sneaker’lar, kızları okulun yıldızı yapacak nitelikte… Erkek çocuklar ise FLO’nun cırt cırtlı sneaker’larıyla okula ilk rahat adımlarını atacak. Taba, siyah, lacivert ve gri renklerinin ağırlıkta olduğu koleksiyonda, casual tarzda tabanları renkli ayakkabılar ve snekaer’lar ile küçük beyler tarzını ortaya koyacak. Renkli tabanların yer aldığı modeller, sezon trendlerini yansıtırken, okul formalarıyla uyumu yakalayacak.

FLO’nun birbirinden şık ve rahat modellerden oluşan Okula Dönüş Koleksiyonu’nu görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Prof. Dr. Sevil Atasoy:
Prof. Dr. Sevil Atasoy: "Türkiye eroin yakalayan ülkelerin...
Kadınımızın Hatıra Defteri belgeselinin özel gösterimi yapıldı
Kadınımızın Hatıra Defteri belgeselinin özel gösterimi...