Ogün Kaptanoğlu "Isınma Turu" programının konuğu oldu

Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı karakterle beğeni toplayan Ogün Kaptanoğlu, Radyospor’da Sabri Ugan’ın sunduğu Isınma Turu programının konuğu oldu. Programda, çıkacağı 12 bin kilometrelik Avrupa turunun detaylarını paylaşan Kaptanoğlu, dinleyicilerden büyük ilgi gördü.

Ogün Kaptanoğlu "Isınma Turu" programının konuğu oldu
30 Temmuz 2018 - 16:58

Sporun tek adresi Radyospor, birbirinden renkli konukları ağırlamaya devam ediyor. Sabri Ugan’ın sunduğu sevilen program Isınma Turu’na konuk olan Ogün Kaptanoğlu, arkadaşlarıyla beş aydır planladığı motor seyahatinin detaylarını Radyospor dinleyicileriyle paylaştı. Sıkı bir motorsiklet tutkunu olan ve daha önce 5 kilometrelik Balkan turuna çıktığı bilinen Kaptanoğlu, bu defamotorsikletiyle 12 bin kilometreyi bulacak bir Avrupa turuna çıkmaya hazırlanıyor. 26 günde 12 bin kilometreyi aşmayı düşünen oyuncu, seyahatini Youtube’dan yayınlayacak.

Programda öne çıkan başlıklar şöyle;

KAMBUR BALİNALARLA KARŞILAŞMAYI UMUYORUZ

“Motorla seyahate çıkmak için teknik bilgi olarak donanımlı olmanız ve rotalar oluşturmanız gerekiyor. Kuzey Avrupa’nın en son kara parçası Norveç North Cape dediğimiz bölgeye gitmeyi planlıyoruz. Oraya vardıktan sonra dönüşe başlayacağız. North Cape turu motorsiklet kullanıcıları arasında motor hacı diye geçer. Normalde bu turun tamamı 1,5 ay sürer ama biz 26 günde tamamlamayı planlıyoruz. Profesyonel dalgıç olduğum için büyük beyaz köpek balıklarını ve kambur balinaları görmek istiyorum. Bunları görebileceğimiz yer; Finlandiya, Danimarka ve Norveç kıyıları. Kambur balinalarla karşılaşmayı umuyoruz.”

DOWN SENDROMU DERNEKLERİNE SELAM GÖTÜRECEĞİZ

“2019 yılı down sendromlular farkındalık yılı ilan edildi. Gideceğimiz bölgelerdeki down sendromu merkezleriyle iletişime geçtik. Biz buradaki down sendromlular derneğinden onlara ufak tefek şeyler götüreceğiz, fotoğraflar çekileceğiz. 16 ülkedeki merkezlere giderek buradan selamlarımızı götürüp, sosyal medyadan duyurup destek olmak adına elimizden geleni yapmaya çalışacağız.”

Radyospor’u Takip Edin:

İnternetten dinlemek veya izlemek için: http://www.radyospor.com/
Uydu: Türksat 4A. F:12605, Polorizasyon: Dikey, S:27500, Fac: 2/3
Android: Radyospor
İOS: Radyospor
Twitter/radyospor 
Facebook/radyospor
Instagram/radyospor

Saran Group Hakkında:1995 yılından bu yana farklı sektörlerde faaliyet gösteren bir şirketler topluluğu olan Saran Holding, yüzde yüz öz sermayeli olup, medya, yayıncılık, online, turizm, havacılık, hizmet ve savunma olmak üzere 7 sektörde faaliyet göstermektedir. Ulusal kalkınma planları ile uyum sağlayarak, uzun vadeli iş planlamaları da yapan Saran Group, 30 şirket ve 4.000’i aşkın çalışanıyla Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biridir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Orman Yangınlarına Karşı Gönüllü Ordusu Yetiştiriyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Orman Yangınlarına Karşı...
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Konak'taki Elektrik Kaçağı Faciasına İlişkin Açıklama:
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Konak'taki Elektrik Kaçağı...